Books Forever Web Site Tasarımı

BlueBusiness Web Site Tasarımı

Art Gallery Web Site Tasarımı

Architecture Web Site Tasarımı

Karşı Cinsten Soğumanıza Sebep Olacak 10 Dehşet Tinder Hikayesi

Fotoğraf Galeri Cumartesi Mayıs 7th, 2016
251 Görüntülenme

İşte biriyle buluşurken 10 kere düşünmenize sebep olacak 10 dehşet Tinder hikayesi:

Kaynak: http://9gag.com/gag/aq5Xnej?ref=fbp

1. 

“Bir arkadaşım, Tinder’da tanıştığı bir kızla anlaşmış ve birkaç gün sonra kız onu evindeki bir partiye davet etmiş. Eve gittiğinde kızın hepsi erkek olan arkadaşlarıyla tanışmış. Gece ilerledikçe, daha artı erkek gelmeye başlamış ve partide hala fazla eksik kız varmış. Öteki erkeklerle kızı nereden tanıdıklarını konuşurken, kızın hepsini Tinder’dan ziyafet ettiği ortaya çıkmış. Erkeklerin tümü oraya kızın doğum günü partisinde topluluk yerine getirmek üzere misafir etme edilmiş!”

2. 

“‘Ünlü’ bir şefle olan Tinder randevumda, beni yıkık dökük bir bara götürdü ve hemen ne kadar meşhur olduğundan bahsetmeye başladı. Bir şeyler içtikten ve televizyondaki spor müsabakalarını izledikten daha sonra, bana önce fazla tatlı olduğumu, daha sonra da kanımı akıtacağını söyledi. Dışarı çıktım ve gelip beni öptü. Sarhoş olduğum için ben de karşılık verdim. Kız arkadaşını darp etmekle suçlandığını, lakin böyle bir şey yapmadığını söyledi. Sıra hesabı ödemeye gelince ise cüzdanını kaybettiği bahanesini uydurdu. Natürel ama ben ödemek zorunda kaldım. Daha Sonra, üzerime abandı; yine beni öpmeye çalıştığını sandım ama üzerime işiyordu…  Sarhoş olduğumdan otomobil göstermek istemedim ve kendime bir otel bulup sıcak bir duş aldım. yeniden asla.”

3. 

“Tinder’dan tanıştığım biriyle buluşmak üzere anlaştığımız restorana gidip yaklaşık 30 dakika bekledim. Yemek sipariş ettim ve tam ayrılmak üzereydim ancak bana mesaj attı: “Restoranın aleyhinde bir içki dükkanı var, bana 12 bira alır mısın?” Olmaz dedim. O da benim yanıma gelmek yerine köpeğiyle frizbi oynamaya karar verdiğini söyledi. Uygulamayı sildim, içki dükkanına gidip şarap aldım ve eve gittim. Bir ay değin daha sonra beni dans ederken seyretmek için bilet aldığını yazdı. (Ben emekli bir balerinim, birkaç yıldır hiçbir performansta rol almıyorum.) Bir saat sonrasında ise sahnede ne dek şahane olduğumu söyledi. Yanıt vermedim. Biriyle çıkmak çok şaşırtıcı bir şey. Bu işleri bıraktım.”

4. 

“Fazla tatlı bir çocukla konuşmaya başladım ve takriben iki hafta boyunca her şey yolunda gitti. Sonradan, konuştuğum çocuğun kendisine aşık olan çılgın konut arkadaşı olduğunu söylediği bir kız beni aramaya başladı. Meğer yalan söyleyen birey kız değilmiş; kız aslında gerçekten onun kız arkadaşıymış ve bulunduğum yere başka bir eyaletten gelmişler. Çocuk da vatandaşlığı olmadığı için bir şekilde burada kalmaya çalışıyormuş. Teşekkür Ederim Tinder.”

5. 

“Bir adamla tanıştım, fotoğraflarda harika yakışıklı görünüyordu. Mesaj attı ve benimle kahve içmek istediğini söyledi, ben de kabul ettim. Onu almam gerektiğini söyleyince ben de gidip aldım ve kahve yerine yemek yemek yemeye gitmeye karar verdik. Fazla tatlı ve komikti, bu yüzden yemekten sonra birazcık daha takıldık. Sonradan aniden telefonunu çıkardı ve bir oğlu olduğunu, ama annesi onu Washington’a götürdüğü için aylardır onu görmediğini söyledi. Benden telefonunda oğlunun resimlerinin bulunduğu bir dosyaya bakmamı istedi. Takriben 300 fotoğraf içeren bir dosya… tek tek her fotoğrafa baktım ve o da dosyadaki her video ve fotoğrafın hikayesini anlattı. Kendimi kötü hissettim, ama o gittiğinde mutluydum . Randevu, fotoğraf faslında daha sonra tuhaflaşmıştı.”

6. 

“Bir kızla tanıştım, aralıksız amacının sevişmek olmadığını söylüyordu. Dışarı çıktık, ayyaş olduk ve beni birlikte almak üzere evine ziyafet etti. Daha yeni başlamıştık oysa, “Seni seviyorum, seni seviyorum, sen de beni seviyor musun?” demeye başladı, cevap vermedim ve sadece konsantre olmaya çalıştım. Hoş bir geceydi fakat sonradan oldukça talepkar davranmaya başladı. Biriyle çıkmaya alışmam azıcık vakit alır, onu birazcık tanımak isterim. Fakat bu kız, benimle tanıştıktan bir gün sonradan çocuklarımızdan bahsediyordu ve ben bu herif bir konuşmaya hazır değildim… sonradan ona kendimi adamadığımı söylerek çirkinleşti, bir sürü hakaret etti ve beni ilişkimizi ciddiye almamakla suçladı. Bir fırtına gibiydi… Sanki bir yıla yetecek duygu seli bir güne sıkıştırılmıştı… Hesabımı sildim.”

7. 

“Bu olay Tinder birincil çıktığında oldu. Tinder o zamanlar yalnızca sevişecek birilerini bulmak için kullanılan bir dilekçe değildi. Bir kızla tanıştım ve birincil randevumuz harikaydı. İkincisi daha da iyiydi. 2 ay sonunda doğrusu benimle arkadaşlarıyla en fena Tinder randevusuna çıkmak konusunda girdikleri bir bahis üstüne çıktığını söyledi. Birbirimizden fazla hoşlanmıştık, fakat anlattığı şeyi kabullenemedim.”

8. 

“Bir ay boyunca Tinder’dan tanıştığım biriyle görüştüm. Her şey belli ki iyiydi: master öğrencisi, yoga eğitmeni, aydınlatılmış vs… Eroin kullandığını öğrendim ve bunun büyük bir sorun olduğunu düşünmedim. Ona yüksek işlevli bağımlılığın ne aramak olduğunu izah etmek zorunda kaldım, çünkü çalıştığı ve okula gidebildiği için eroinin hayatında büyük bir sorun teşkil etmediğini düşünüyordu. Ayrıldık ve kendisi de bir bağımlı olan eski sevgilisine döndü. az kalsın kurtuldum.”

9. 

“Tinder’dan tanıştığım bir kızla görüşmeye başladım. İki hafta boyunca her şey yolundaydı ve onun fazla güzel biri olduğunu düşünüyordum. Daha Sonra işler birazcık garipleşmeye başladı. Aralıksız beni öldürmekle ilgili şakalar yapıyordu. Ilk birkaç sefer çok da önemsemedim fakat sonra bu koşul beni rahatsız etmeye başladı. Uyarmama karşın o bunu yapmaya devam etti. Belki de beni ödünü koparmak onu eğlendiriyordu, bilemiyorum. Bana odasında bir av tüfeği olduğunu bile söyledi. Uzun lafın kısası, nihayetinde görüşmek istemediğimi söyledim. Bu hoşuna gitmedi. Sonraki 3 hafta baştan başa beni resmen peşine düşüp takip etti. Sürekli aradı, meslek yerime, evime geldi… Kapıma 30 dakika her tarafında vurdu. Ben açmayınca yatak odamın penceresine vurmaya başladı. Birincil ilk olarak baya endişelendim ama sonunda vazgeçti.”

10. 

“Birkaç hafta her tarafında konuştuğum biriyle buluştum. boylu boslu, esmer ve yakışıklıydı, dünyayı geziyordu… Suşi yemek üzerek buluştuk ve her şey olağanüstü bu arada, bir anda içinden bir psikopat çıktı. Bundan Böyle çıkıyor olduğumuza tarafından, oje süremeyeceğimi çünkü oje süren biriyle el ele tutuşmanın ona acayip hissettirdiğini söyledi. sonra ise bir kızı olmasını istediğinden, ama kızının her zaman 4 yaşında kalmasını ve bu vesile ile ebediyen “babasının kızı” olmasını dilediğinden bahsetti. Ben buruşuk ve çirkin olacağım için yaşlandığımızda ışıkları kapatıp seks yapmamız gerekeceğini söyleyerek devam etti. Ne diyeceğimi bilemeyerek ona bakakaldım ve en azından yemeği bedavaya getiririm diye düşündüm. Fakat o benden çok daha pozitif yemiş olmasına karşın hesabı ikiye böldürme cesaretini gösterdi. Hesabı ödedikten sonradan, hemen oradan çıktım ve onunla bir daha hiç konuşmadım.”

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Yine “Neden” Diye Sorduk! Enteresan Sorulara Verilmiş 10 Cevap

Yine “Neden” Diye Sorduk! Enteresan Sorulara Verilmiş 10 Cevap

Çarşamba Haziran 1st, 2016
326 Görüntülenme
Sevgilisini Bilgisayar Oyunu Batağına Kaptırmış Kızların 13 Dramı

Sevgilisini Bilgisayar Oyunu Batağına Kaptırmış Kızların 13 Dramı

Çarşamba Haziran 1st, 2016
351 Görüntülenme
Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çarşamba Haziran 1st, 2016
371 Görüntülenme
Teknoloji ile Yok Olacak Meslekler

Teknoloji ile Yok Olacak Meslekler

Çarşamba Haziran 1st, 2016
308 Görüntülenme
Allah Akıl Fikir Versin Diyeceğiniz Garip mi Garip 9 İnsan

Allah Akıl Fikir Versin Diyeceğiniz Garip mi Garip 9 İnsan

Pazar Mayıs 29th, 2016
281 Görüntülenme
Doğal Güzellik Alaska Hakkında İlginç Bilgiler

Doğal Güzellik Alaska Hakkında İlginç Bilgiler

Pazar Mayıs 29th, 2016
309 Görüntülenme
Ünlü Markaların Logolarındaki İnanılmaz Değişimler

Ünlü Markaların Logolarındaki İnanılmaz Değişimler

Pazar Mayıs 29th, 2016
285 Görüntülenme
Bunlar da var!
Teneke Kutudan Ocak Yapımı [Video]

Teneke Kutudan Ocak Yapımı [Video]

Cuma Ocak 22nd, 2016
213 Görüntülenme
Apple Drone Üretse Nasıl Olurdu?

Apple Drone Üretse Nasıl Olurdu?

Perşembe Mart 19th, 2015
222 Görüntülenme
Burnt Web Site Tasarımı

Burnt Web Site Tasarımı

Pazar Nisan 23rd, 2017
81 Görüntülenme
Galaxy Note 5 hakkında yeni bilgiler

Galaxy Note 5 hakkında yeni bilgiler

Pazartesi Haziran 22nd, 2015
252 Görüntülenme