SESLENDİRME SANATÇILARI VOİCEBROS’TA TOPLANDI!

Android Yazılım Uzmanlığı

Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

Kulaklıkla müzik dinleyen gence tren çarptı!

Teknoloji Haberleri Pazartesi Mart 23rd, 2015
693 Görüntülenme

Hannover’da okuldan eve dönüşte kulaklıkla demiryolunda yürüyen 13 yaşındaki genç trenin gelişini ve uyarılarını duymayınca trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

ABC 7 kanalının elde ettiği raporlara göre okuldan eve yürüyen 13 yaşındaki Jeffrey Bellinger, normal yol yerine demiryolu raylarından yürümeyi tercih etti. Demiryolu boyunca kulaklıkla müzik dinleyen genç, korna sesini duymadığı için yük treninin altında kaldı.ABC raporlarlarında ayrıca bölge polisinin yaptığı olay yeri inceleme sonuçlarında gencin kulağında kulaklık olduğu ve trenin gelişini ve uyarılarını duymadığı belirtildi.

1427059288_img20150322231605.jpg

Yaşanan olayın ardından Hannover lisesi müdürü yaptığı açıklamada: “Demiryolu boyunca yürüyen öğrenciler konusunda sürekli şikayet alıyoruz ve aldığımız bu şikayetleri hem öğrencilere hemde ailelerine bunun yanlış ve tehlikeli olduğunu söyledik. Bu kazanın yaşanması bizleride derinden etkilemiştir” dedi.

Aslında bizlerinde bu tür kazalardan ders çıkarmamız gerekiyor. Pek çok kez çocukların veya yetişkinlerin hatta sürücülerin iki kulağında kulaklıkla sokaklarda araç kullandığını veya yürüdüğünü çevrelerinde olup bitenlere duyarsız kaldığını görüyoruz. Aman siz siz olun sokaklarda kulağınızda yüksek sesle müzik dinleyerek hayatınızı tehlikeye atmayın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler