Arçelik Buzdolabı Servisi

WordPress Eklentiye ait Klasör Dizin Adresi Öğrenebileceğiniz Kodlar

PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

LG, Büyük Umutlar Beslediği Kablosuz Kulak İçi Kulaklığı Tone Platinum’u Tanıttı

Donanım 16 Şubat 2016
137 Görüntülenme

Herkes dört gözle LG’den akıllı telefonu G5’i duyurmasını bekliyor fakat şirketten 2016 Dünya Mobil Kongresi öncesi minik sürprizler gelmeye devam ediyor. Şirket, yüksek ses kalitesi vaat ettiği LG Tone Platinum adındaki yeni kulak içi kulaklığın duyurusunu gerçekleştirdi.

Sese Bluetooth ile bağlanan Tone Platinum, tıpkı bir boyun aksesuarı gibi görünüyor. Ses kalitesine önem verdiği kadar tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanacağı ümit edilen kulaklık, aptX codec ile ses kalitesini herhangi bir kayıp yaşanmadan olduğu gibi aktarabiliyor. Yani bir şarkıyı müzik setindeki CD’den nasıl dinliyorsanız aynı kalitede Tone Platinum üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Kullanıcılar, kulaklığa isterlerse sesle direktif verebiliyorlar. Gelen aramayı verilecek ses komutu sayesinde cevaplandırabilecek olan kullanıcılar, Tone & Talk uygulamasıyla sesli not ve ‘Beni Bul’ özelliğinden yararlanabiliyor.

Kulaklıktan ümitlerinin çok fazla olduğunu dile getiren LG Electronics Başkan Yardımcısı Michael Park, Tone Platinum’un kalitesinin yanı sıra tasarımıyla da milyonlarca kullanıcının tercih edebileceği bir ürün olduğunu dile getirdi. Bluetooth’un geliştirecekleri yeni teknolojiler için çok önemli bir platform olduğunu söyleyen Park, mobildeki büyümelerinde Bluetooth’un yerinin çok fazla olduğundan bahsetti.

Tone Platinum, 2016 Dünya Mobil Kongresi’nin ardından ilk olarak Mart ayında ABD’de satışa sunulacak. Avrupa’ya ise biraz daha gecikmeli olacak gelecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
İnternet, utanç ve Monica Lewinsky

İnternet, utanç ve Monica Lewinsky

26 Haziran 2015
136 Görüntülenme
Galaxy Note 5 hakkında yeni bilgiler

Galaxy Note 5 hakkında yeni bilgiler

22 Haziran 2015
131 Görüntülenme
Buffalo Sürüsü Aslan Sürüsüne Karşı [Video]

Buffalo Sürüsü Aslan Sürüsüne Karşı [Video]

17 Şubat 2016
117 Görüntülenme
Mutlu Akü’ye Tofaş’tan Ödül

Mutlu Akü’ye Tofaş’tan Ödül

26 Mart 2016
141 Görüntülenme
Sırtını Kaşıtan Lemur

Sırtını Kaşıtan Lemur

22 Nisan 2016
171 Görüntülenme
Apple Watch 2 ve iPhone 6c, Martta tanıtılabilir

Apple Watch 2 ve iPhone 6c, Martta tanıtılabilir

9 Aralık 2015
133 Görüntülenme