Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

LG G2’ye Android 5.0 Lollipop 2.Çeyrekte Gelecek

Teknoloji Haberleri Pazar Mart 22nd, 2015
538 Görüntülenme

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin en popüler akıllı telefonlarından biri olan G2 henüz Android 5.0 güncellemesini almış değil. Kullanıcıların merakla beklediği güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bilinmezken LG Hindistan Twitter üzerinden G2 kullanıcılarını sevindirecek bir Tweet paylaştı.

LG Hindistan Android 5.0 Lollipop güncellemesinin LG G2’ye bu yılın 2.çeyreği içerisinde sunulacağını söyledi. 2.çeyreği baz alacak olursak güncellemenin Nisan-Haziran ayları içerisinde yayınlanacağını görüyoruz. LG G2’yi Android Lollipop’a yükseltmek için bekleyen kullanıcılar ne kadar sabreder bilemiyoruz ancak güncelleme için maalesef bir kaç hafta veya maksimum 1 ay beklemek zorunda kalacak. birçok kullanıcı tarafından bekleniyor.

LG’nin Türkiye kullanıcıları için güncellemeyi ne zaman yayınlayacağı net olarak bilinmiyor ancak, bizim kullanıcılara tavsiyemiz gelecek sürümün sorunlarla gelmesi yerine biraz geç olsada tamamen stabilize edilmiş bir güncellemenin sunulmasını arkasına yaslanıp beklemesi.

teknolojioku

Haberin Tamamı İçin: http://www.teknolojioku.com/haber/lg-g2y…

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler