Evden Eve Nakliyat

Giriş Formu CSS Doğrulama

Kurumsal Web Paketi Limber v 2.0

Umre Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Angular İletişim Sayfası Tasarımı

LG G5 almak için 7 neden!

Mobil 11 Mart 2016
74 Görüntülenme

LG’nin modüler tasarımı ile dikkatleri üzerine çektiği amiral gemisi akıllı telefonu LG G5, yakın zamanda satışa sunulacak ve telefona ait ilk fiyat bilgisi geldi. Yeni gelen bilgilere göre LG G5 Türkiye’de 2299.00 TL’den giriş yapacak.

Bildiğiniz gibi Samsung ve LG mwc 2016 kapsamında yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtmış ve kıyasaıya bir rekabet başlatmıştı. Dün Samsung’un yeni modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye için tanıtıldı ve 18 Mart tarihinde satışa sunulacak. Bu modellerden Galaxy S7, 2.799liradan, Galaxy S7 Edge modeli ise 3.299liradan giriş yapacak. LG G5 ile Galaxy modelleri arasında oldukça yüksek bir fiyat farkı mevcut. Bu nedenle LG G5 almayı düşünebilirsiniz.

İlginizi çekebilir>>>LG G5 ve iPhone 6S Plus karşılaştırması

Eğer LG G5 almak isterseniz, sizlere bunun için 7 neden sunabiliriz. LG G5 tercih etmek için nedenleri aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

LG G serisi tam bir fotoğraf makinesi

LG G5’in arka tarafında bir adet standart 78 derecelik ve bir adet de tüm akıllı telefonlar içinde en genişi olan, 135 derecelik lens olmak üzere, iki adet kamera bulunuyor. LG G5’in 135 derecelik lensi, diğer akıllı telefon kameralarından yaklaşık olarak 1,7 kere; insan gözünün sahip olduğu görüş alanından ise 15 derece daha geniş bir görüş açısı sunuyor. Kullanıcılar, bu geniş ekran lens sayesinde, nesnelerden uzaklaşmak zorunda kalmadan daha büyük manzaraları, daha uzun binaları ya da daha büyük kalabalıkları görüntüleyebiliyorlar.

LG G5, “Pop-out Picture”, “Film Effect” ve “Auto Shot” gibi güçlü bir fotoğraf efektleri koleksiyonuna sahip. “Pop-out Picture” özelliği ile standart ve geniş açı lenslerle çekilen fotoğraflar birleştirilip bir resim çerçevesi efekti yaratılabiliyor. Geliştirilmiş kamera arayüzü UX’e sahip olan “Auto Shot” özelliği ile yüz fark edildiğinde otomatik olarak kusursuz bir selfie çekilebilirken, “Film Effect” özelliği ile de bir resme dokuz farklı film emülatörü uygulanabiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Harddiskin Bilgisayar Hızına Etkisi [Video]

Harddiskin Bilgisayar Hızına Etkisi [Video]

30 Aralık 2015
71 Görüntülenme
iOS 9.3 ile ”gece okuma modu” geliyor

iOS 9.3 ile ”gece okuma modu” geliyor

21 Ocak 2016
76 Görüntülenme
Muhteşem Mum Gösterisi [Video]

Muhteşem Mum Gösterisi [Video]

27 Ocak 2016
56 Görüntülenme
Ormanın İçindeki Saklı Kütüphane

Ormanın İçindeki Saklı Kütüphane

14 Eylül 2015
63 Görüntülenme
Gerçek Cam Balkon

Gerçek Cam Balkon

28 Mart 2016
67 Görüntülenme