Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Markafoninin İstanbulda açacağı iki fiziksel mağazadan ilk görüntüler

E-Ticaret 2 Aralık 2015
425 Görüntülenme

Markafoni, İstanbul’da iki fiziksel mağazayla yeni bir perakende deneyimi için hazırlanıyor. İstanbul Avrupa Yakası’nda Zorlu Center ve Anadolu Yakası’nda İdealtepe’de olmak üzere iki mağazayla çok kanallı perakendeciliğe yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Markafoni, mağazaların açılışı için geri sayıma başladı. Son haline yaklaşan mağazaların konumlarını tespit edip, bu mağazaları ilk kez görüntüledik.

Markafoni’nin her iki mağazası da oldukça işlek iki konumda; yani yolunuz Zorlu Center ya da İdealtepe sahil yolundan geçiyorsa, mağazaları kolaylıkla görebiliyorsunuz. Zorlu Center’daki Markafoni mağazasının açılacağına dair ilanlar da mağazaya gitmeden ziyaretçileri karşılıyor.

Zorlu Center’da metro giriş kapısının sağ tarafında konumlanan ilk mağazanın vitrinleri siyah bir Markafoni amblemiyle giydirilmiş durumda.

Mağazanın içini görüntülemek henüz mümkün değil ancak ilginç bir detay AVM giriş kapısının hemen sol tarafında görünen Bukoli’ye ait alan. Markafoni gibi açılışı bekleyen bu alan bir Bukoli teslimat noktası olabili r. Halihazırda birlikte çalışacağını duyuran iki şirket için, yakın noktalarda konumlanmak lojistik açıdan önemli kolaylıklar ve yeni iş birlikleri anlamına geliyor olabilir. Bunların cevabını ancak mağazalar açıldığında alabileceğiz.

bukoli zorlu

Anadolu Yakası’ndaki ilk Markafoni mağazası ise İdealtepe’de. Sahil yolunda outlet ve mağazaların olduğu açık alışveriş alanındaki mağazadaki hazırlık çalışmalarında son yaklaşıldığı görülebiliyor. Burada aldığımız duyumlara göre Markafoni mağazasının önümüzdeki haftalarda açılması planlanıyor.

markafoni idealtepe4

Markafoni İdealtepe mağazası girişi

markafoni ic

Markafoni’nin ilk fiziksel mağazalarının tipik birer offline moda mağazası gibi çalışmayacağı ve e-ticaret mağazalarını tamamlayıcı özellikte olmasını bekliyoruz. Fiziksel mağazacılık deneyimini online’ın devamı niteliğinde tasarlanarak yenilikçi bir yaklaşımla hizmet vermesi Markafoni’nin satışlarına, marka algısına ve sunduğu hizmet kalitesinin arttırılmasına ciddi katkı sağlayabilir. Tüm bunları mağaza açılışında öğreneceğimizi umuyoruz. Elimize ulaşan yeni detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Samsung Galaxy S7 edge, DC Comics evreninde

Samsung Galaxy S7 edge, DC Comics evreninde

27 Mayıs 2016
192 Görüntülenme
TheSkimm: içerik odaklı takvim uygulaması

TheSkimm: içerik odaklı takvim uygulaması

26 Nisan 2016
347 Görüntülenme
HTC One X9 bu defa Avrupa için tanıtıldı

HTC One X9 bu defa Avrupa için tanıtıldı

22 Şubat 2016
208 Görüntülenme
YouTube Kartları Kullanıma Sunuldu

YouTube Kartları Kullanıma Sunuldu

18 Mart 2015
196 Görüntülenme