PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Microsoft, Windows Phone’larda kullandığı klavyeyi iOS’a getirmeye hazırlanıyor

Mobil 18 Ocak 2016
122 Görüntülenme

Windows Phone kullanıcıları arasında çok popüler olan, diğer kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilen Windows Phone’un klavyesinin ”Word Flow” iOS platformunda yayınlanması için Microsoft’un çalışmalara başladığı konuşuluyor.

The Verge’ün ulaştığı bilgilere göre Microsoft, bazı ”Windows Insider” test kullanıcılarına mail atarak Word Flow’un iOS versiyonunu test edecek iPhone kullanıcıları aradığını duyurmuş. Word Flow’un iOS versiyonunun tam olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor ancak aktarılan bir diğer bilgiye göre Microsoft kendi içerisinde uygulamanın testlerini yapmaya başlamış. Kaynaklar uygulamanın birkaç ay içerisinde yayınlanabileceğini belirtmişler.

Word Flow ile birlikte Microsoft’un sahip olduğu değerli ürün ve uygulamaları birden fazla platforma taşıyarak buradalardaki varlığını arttırmak istediği bir gerçek, aslında bu bir süredir de şirketin stratejileri arasında yer alıyordu. Windows’un mobil platformlardaki en önemli uygulamalarından bir tanesi olan Word Flow’un iOS kullanıcıları tarafından ne kadar sevileceğini ise göreceğiz.

 

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

5 Aralık 2016
297 Görüntülenme
Beton Düzleme Makinesi

Beton Düzleme Makinesi

17 Eylül 2015
112 Görüntülenme
Facebook BlackBerry Platformundan Çekiliyor

Facebook BlackBerry Platformundan Çekiliyor

30 Kasım -0001
138 Görüntülenme
Brexit ve Ankara Antlaşması Vizesi

Brexit ve Ankara Antlaşması Vizesi

13 Temmuz 2016
193 Görüntülenme