PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Millenicom Telekomünikasyon artık Ewe Turkey Holding’in

Yatırımlar 25 Ocak 2016
157 Görüntülenme

Almanya merkezli iki şirket, Millenicom ve Ewe Holding, Türkiye’de artık birlikte hareket edecek. Geçtiğimiz Ekim ayında Millenicom Telekomünikasyon‘u satın almak üzere Rekabet Kurumu’na başvuran Ewe Turkey Holding, yasal süreçlerin tamamlanmasıyla Millenicom Telekomünikasyon’un hisselerini devraldı.

Türkiye’de BOTAŞ’tan sonra en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden biri olan Ewe Turkey, Millenicom satın almasıyla birlikte telekomünikasyon alanına giriş yapmış oldu. Türkiye’de alternatif servis sağlayıcılardan biri olan Millenicom müşterilerine arama kartı, arama bazında çağrı, sabit telefon hizmetleriyle başlamıştı. 2009 yılından bu yana VOIP, Doping ADSL ürün ve servislerini sunan Millenicom, bugün hem bireysel hem kurumsal müşterilerine internet hizmeti, telefon hizmeti ve bulut çözümleri sağlıyor.

Almanya’da halihazırda telekomünikasyon alanında da faaliyet gösteren Ewe Holding, Türkiye’de bu alandaki faaliyetlerine Millenicom satın almasıyla birlikte ileriden başlıyor olacak.

EWE Turkey Holding Genel Müdürü Bekir Sami Acar hisse devrinin gerçekleşmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, iki şirketin Türkiye’de uzun vadede enerji ve telekomünikasyon piyasalarının yakınsamasına yönelik yenilikler getireceğine inandığını söylüyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Haraketli Giriş Sayfası Tasarımı

Haraketli Giriş Sayfası Tasarımı

22 Ekim 2016
162 Görüntülenme
Adrazzi mobil reklamlar

Adrazzi mobil reklamlar

17 Kasım 2015
137 Görüntülenme
Manyetik Defter [Video]

Manyetik Defter [Video]

7 Kasım 2015
131 Görüntülenme
VLC’den Xbox One Atağı!

VLC’den Xbox One Atağı!

2 Mayıs 2016
145 Görüntülenme