PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

MMA Forum İstanbul, bu yıl Mobile Acceleration temasıyla 5 Kasımda düzenlenecek

Teknoloji Haberleri 27 Ekim 2015
122 Görüntülenme

Türkiye’de 2. kez gerçekleştirilecek olan MMA (Mobile Marketing Association) Forum İstanbul konferansı bir kez daha mobil pazarlama uzmanlarını İstanbul’da bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Mobile Marketing Forum serisinin İstanbul ayağı 5 Kasım‘da Wyndham Grand Levent İstanbul Hotel’de düzenlenecek. Londra, Singapur, New York ve Brezilya gibi önemli şehirlerde düzenlenen konferansın bu yılki ana teması ise “Mobile Acceleration” olacak.

Etkinlikte mobil mecraların ve cihazların değişim ve büyümeye etkisi masaya yatırılacak. Tüketici davranışla rı, reklamcılık ve marka alanlarındaki rolü ele alınacak. Dünyanın dört bir yanındaki 40 ülkeden 700 üye şirket ekosistemini oluşturan MMA, bu etkinlikte bir kez daha mobilin yükselişine ve potansiyeline dikkat çekmeye çalışacak.

Yerel ve küresel önemli markaların temsilcilerinin konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte MMA EMEA Yöneticisi Chris Babayode‘nin de hazır bulunacak. Webrazzi okurlarının dikkatini çekebilecek Blippar, Shazam, Opera gibi küresel ve Bitaksi, Maçkolik ve Mobilike gibi Türkiye’de kurulan girişimlerden konuşmacılar da MMA Forum İstanbul’da sahneye çıkacak.

Kasım 2009’da kurulan MMA Türkiye tarafından organize edilen forum hakkında detaylara ve bilet fiyatlarına mmaglobal.com/forumistanbul2015  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Call of Duty’nin yeni oyunu geliyor

Call of Duty’nin yeni oyunu geliyor

20 Şubat 2016
126 Görüntülenme
Haftanın İndirimli Xbox Oyunları

Haftanın İndirimli Xbox Oyunları

21 Ocak 2016
138 Görüntülenme
LG G5 İnceleme

LG G5 İnceleme

10 Mayıs 2016
143 Görüntülenme
Samsung Apple için özel bir ekip oluşturdu!

Samsung Apple için özel bir ekip oluşturdu!

15 Nisan 2015
82 Görüntülenme
Volvo Tır ve Koenigsegg Yarışırsa [Video]

Volvo Tır ve Koenigsegg Yarışırsa [Video]

13 Ocak 2016
147 Görüntülenme