Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Moov Now yapay zekalı yaşam koçunuz olmaya aday

E-Ticaret 28 Şubat 2016
183 Görüntülenme

Giyilebilir teknolojiler alanını takip edenler Moov akıllı bilekliğe aşinadır. Eski bir Apple mühendisi Nikola Hu ve Microsoft’un sensörler tarafından sorumlu iki eski çalışanı Meng Li ve Tony Yuan tarafından kurulan girişim -2014 yılında kickstarter veya indiegogo’ya girmeden- sadece kendi web sitesi üzerinden $1 milyon kitlesel fonlama toplamış, devamında Forbes’a haber olarak daha piyasaya çıkmadan adından epeyce söz ettirmişti.

Firma kasım 2015’te daha ince tasarımlı 2. jenerasyon Moov Now akıllı bilekliği piyasaya sürdü. Kurucularından Meng Li ürünlerinin sıradan adım sayar ve kalori ölçer akıllı bilekliklerden ayrıldığını belirtiyor. Hatta firmanın mottosu Moov Now ile kullanıcılarına yapay zekalı bir yaşam koçu sundukları yönünde, haksız da sayılmazlar.

Nitekim iOS ve Android akıllı telefonlarla kullanılabilen Moov Now ile koşu/yürüyüş, yüzme, bisiklet, boks ve evde egzersiz kategorileri uygulama üzerinde farklılaştığından hepsi için ayrı bir çalışma programı ve video içeriği bulmak mümkün. Evet, ürün su geçirmez olduğu için yüzerken kaç tur attığınızı hesaplabiliyorsunuz veya boks yaparken size kamera yardımı olmadan 9-axis sensörleri sayesinde kroşenizin şiddetini söyleyebiliyor.

Hatta benim gibi spor salonlarına gitmekten sıkılanlar ve iş koşuşturmasından spor yapmaya vakit bulamayanlar için Moov Now, günde 7 dakikalık egzersiz programıyla kullanıcılarını forma sokmayı vadediyor. Tüm bunları yaparken adım basıncınıza veya temponuza göre sizi anlık sesli komutlarla motive ediyor.

Moov Now yaşam koçunu daha yakından tanımak isterseniz, yukarıda sizin için hazırladığımız inceleme videomuza göz atmanızı tavsiye ederim. Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz store.webrazzi.com adresimizi ziyaret edebilir veya store@webrazzi.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak spor yaparken bizi hatırlamanız için Moov Now’a Webrazzi Store’dan Webrazzi T-Shirt hediyesiyle sahip olabileceğinizi, ayrıca İstanbul içine ücretsiz teslimat seçeneği olduğunu hatırlatalım.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Yüzünüz Sizinle İlgili Ne Anlatıyor?

Yüzünüz Sizinle İlgili Ne Anlatıyor?

13 Mart 2015
102 Görüntülenme
AMD Zen mimarisi ilk kez görüntülendi

AMD Zen mimarisi ilk kez görüntülendi

1 Haziran 2016
184 Görüntülenme
D8 Dozer, 20 Tane Toyota Jipe Karşı [Video]

D8 Dozer, 20 Tane Toyota Jipe Karşı [Video]

21 Ekim 2015
131 Görüntülenme
En Başarılı Ana Menü Müziklerine Sahip 20 Oyun

En Başarılı Ana Menü Müziklerine Sahip 20 Oyun

3 Mayıs 2016
126 Görüntülenme
200 Km Hızla Çarpan Aracın Son Hali

200 Km Hızla Çarpan Aracın Son Hali

29 Ağustos 2015
170 Görüntülenme
Bu Hangi Bisküvinin İçi? – Gözler Kapalı Tatma

Bu Hangi Bisküvinin İçi? – Gözler Kapalı Tatma

10 Nisan 2016
176 Görüntülenme
İnsan Yüzünün Esnekliği [Video]

İnsan Yüzünün Esnekliği [Video]

26 Aralık 2015
160 Görüntülenme