Leaves v1.0 Web Site Tasarımı

Indigo Web Site Tasarımı

Green Feeling Web Site Tasarımı

Fem Flex 1 Web Site Tasarımı

Moov Now yapay zekalı yaşam koçunuz olmaya aday

E-Ticaret Haberleri Pazar Şubat 28th, 2016
262 Görüntülenme

Giyilebilir teknolojiler alanını takip edenler Moov akıllı bilekliğe aşinadır. Eski bir Apple mühendisi Nikola Hu ve Microsoft’un sensörler tarafından sorumlu iki eski çalışanı Meng Li ve Tony Yuan tarafından kurulan girişim -2014 yılında kickstarter veya indiegogo’ya girmeden- sadece kendi web sitesi üzerinden $1 milyon kitlesel fonlama toplamış, devamında Forbes’a haber olarak daha piyasaya çıkmadan adından epeyce söz ettirmişti.

Firma kasım 2015’te daha ince tasarımlı 2. jenerasyon Moov Now akıllı bilekliği piyasaya sürdü. Kurucularından Meng Li ürünlerinin sıradan adım sayar ve kalori ölçer akıllı bilekliklerden ayrıldığını belirtiyor. Hatta firmanın mottosu Moov Now ile kullanıcılarına yapay zekalı bir yaşam koçu sundukları yönünde, haksız da sayılmazlar.

Nitekim iOS ve Android akıllı telefonlarla kullanılabilen Moov Now ile koşu/yürüyüş, yüzme, bisiklet, boks ve evde egzersiz kategorileri uygulama üzerinde farklılaştığından hepsi için ayrı bir çalışma programı ve video içeriği bulmak mümkün. Evet, ürün su geçirmez olduğu için yüzerken kaç tur attığınızı hesaplabiliyorsunuz veya boks yaparken size kamera yardımı olmadan 9-axis sensörleri sayesinde kroşenizin şiddetini söyleyebiliyor.

Hatta benim gibi spor salonlarına gitmekten sıkılanlar ve iş koşuşturmasından spor yapmaya vakit bulamayanlar için Moov Now, günde 7 dakikalık egzersiz programıyla kullanıcılarını forma sokmayı vadediyor. Tüm bunları yaparken adım basıncınıza veya temponuza göre sizi anlık sesli komutlarla motive ediyor.

Moov Now yaşam koçunu daha yakından tanımak isterseniz, yukarıda sizin için hazırladığımız inceleme videomuza göz atmanızı tavsiye ederim. Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz store.webrazzi.com adresimizi ziyaret edebilir veya store@webrazzi.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak spor yaparken bizi hatırlamanız için Moov Now’a Webrazzi Store’dan Webrazzi T-Shirt hediyesiyle sahip olabileceğinizi, ayrıca İstanbul içine ücretsiz teslimat seçeneği olduğunu hatırlatalım.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
HTC, One M9’un Tanıtım Videolarını Yayınladı

HTC, One M9’un Tanıtım Videolarını Yayınladı

Pazar Mart 15th, 2015
224 Görüntülenme
Instagram Türk Takipçi Satın Almak

Instagram Türk Takipçi Satın Almak

Cumartesi Ekim 8th, 2016
358 Görüntülenme
Örümcekler En Güçlü Fiberi Üretti

Örümcekler En Güçlü Fiberi Üretti

Salı Mayıs 12th, 2015
207 Görüntülenme
Assetto Corsa konsollar için geliyor!

Assetto Corsa konsollar için geliyor!

Çarşamba Şubat 17th, 2016
269 Görüntülenme
Googledan yeni hızlandırma programı: The Launchpad Accelerator

Googledan yeni hızlandırma programı: The Launchpad Accelerator

Çarşamba Aralık 16th, 2015
295 Görüntülenme
iPhone 6S Plus Bükülme Testi [Video]

iPhone 6S Plus Bükülme Testi [Video]

Perşembe Şubat 18th, 2016
214 Görüntülenme