Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Moov Now yapay zekalı yaşam koçunuz olmaya aday

E-Ticaret 28 Şubat 2016
218 Görüntülenme

Giyilebilir teknolojiler alanını takip edenler Moov akıllı bilekliğe aşinadır. Eski bir Apple mühendisi Nikola Hu ve Microsoft’un sensörler tarafından sorumlu iki eski çalışanı Meng Li ve Tony Yuan tarafından kurulan girişim -2014 yılında kickstarter veya indiegogo’ya girmeden- sadece kendi web sitesi üzerinden $1 milyon kitlesel fonlama toplamış, devamında Forbes’a haber olarak daha piyasaya çıkmadan adından epeyce söz ettirmişti.

Firma kasım 2015’te daha ince tasarımlı 2. jenerasyon Moov Now akıllı bilekliği piyasaya sürdü. Kurucularından Meng Li ürünlerinin sıradan adım sayar ve kalori ölçer akıllı bilekliklerden ayrıldığını belirtiyor. Hatta firmanın mottosu Moov Now ile kullanıcılarına yapay zekalı bir yaşam koçu sundukları yönünde, haksız da sayılmazlar.

Nitekim iOS ve Android akıllı telefonlarla kullanılabilen Moov Now ile koşu/yürüyüş, yüzme, bisiklet, boks ve evde egzersiz kategorileri uygulama üzerinde farklılaştığından hepsi için ayrı bir çalışma programı ve video içeriği bulmak mümkün. Evet, ürün su geçirmez olduğu için yüzerken kaç tur attığınızı hesaplabiliyorsunuz veya boks yaparken size kamera yardımı olmadan 9-axis sensörleri sayesinde kroşenizin şiddetini söyleyebiliyor.

Hatta benim gibi spor salonlarına gitmekten sıkılanlar ve iş koşuşturmasından spor yapmaya vakit bulamayanlar için Moov Now, günde 7 dakikalık egzersiz programıyla kullanıcılarını forma sokmayı vadediyor. Tüm bunları yaparken adım basıncınıza veya temponuza göre sizi anlık sesli komutlarla motive ediyor.

Moov Now yaşam koçunu daha yakından tanımak isterseniz, yukarıda sizin için hazırladığımız inceleme videomuza göz atmanızı tavsiye ederim. Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz store.webrazzi.com adresimizi ziyaret edebilir veya store@webrazzi.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak spor yaparken bizi hatırlamanız için Moov Now’a Webrazzi Store’dan Webrazzi T-Shirt hediyesiyle sahip olabileceğinizi, ayrıca İstanbul içine ücretsiz teslimat seçeneği olduğunu hatırlatalım.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Türkiye internet ekosisteminin periyodik tablosu

Türkiye internet ekosisteminin periyodik tablosu

10 Kasım 2015
219 Görüntülenme
Android M Hakkında Detaylar Belli Oldu!

Android M Hakkında Detaylar Belli Oldu!

28 Mayıs 2015
193 Görüntülenme
Anneye Böyle Şaka Yapılır Mı?

Anneye Böyle Şaka Yapılır Mı?

28 Nisan 2016
189 Görüntülenme
Apple Watch Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Apple Watch Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

10 Mart 2015
185 Görüntülenme