PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

MovieLaLanın tohum yatırımı Sina Afra ve tanınmış yatırımcıların katılımıyla 1.4 milyon dolara çıktı

Girişimler 14 Ocak 2016
149 Görüntülenme

San Francisco merkezli film dikeyinde sosyal ağ MovieLaLa, tohum yatırım turuna yeni ve tanınmış yatırımcıları ekledi. Halihazırda ünlü destekçileri olan girişimin 1.4 milyon dolara çıkan tohum yatırım turuna NewsCorp’un ve AOL’in eski CEO’su Jonathan Miller, Walt Disney’in eski CFO’su Jay Rasulo, LucasFilm’in eski COO’su David Anderman, Jim Wyatt ve Gregory Milken gibi önemli isimler katılırken, Türkiye’den bu tura dahil olan tek isim Sina Afra oldu.

Şahin Boydaş‘ın kurucu ortağı olduğu MovieLaLa, kapanan tohum yatırım turuyla birlikte mobil dağıtım ağını genişletmeyi ve uygulaması sayesinde edindiği kullanıcı davranışı verisini Hollywood stüdyoları ile paylaşmayı amaçlıyor.

Film stüdyolarının veri odağında izleyici hedeflemesi yapamaması sorununu adresleyen MovieLaLa, bunu filmlerin vizyona girmeden önceki sürecine odaklanarak çözmek istiyor zira gerçek film fanları filmleri izlemek için önceden sıraya giriyorlar. Bu yönde geliştirmelere devam eden MoviLaLa son olarak film fragmanlarını Apple TV’ye getiren uygulamasını yayınlamıştı. MovieLaLa’nın mobil uygulaması yeni ve gelecek olan filmleri keşfetmenizi ve zevkleri sizinle ortak olan diğer sinema severlerle bağlantı kurarak bir sosyal ağ oluşturmanızı sağlıyor.

Şahin Boydaş’tan aldığımız bilgiye göre MovieLaLa henüz uluslararası açılımına başlamayı planlamıyor ancak girişim bu tip bir süreçte önceliği Türkiye’ye verecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Brain it on the truck! – 10. Bölüm – 1. Dünya

Brain it on the truck! – 10. Bölüm – 1. Dünya

16 Kasım 2016
97 Görüntülenme
Mavi Ay, 3 yıl sonra kendisini gösterecek!

Mavi Ay, 3 yıl sonra kendisini gösterecek!

31 Temmuz 2015
93 Görüntülenme
LinkedIn İK Girişimi Careerify’ı Satın Aldı

LinkedIn İK Girişimi Careerify’ı Satın Aldı

17 Mart 2015
99 Görüntülenme
Türkiye’de E Sporun Yetenekleri Aranıyor

Türkiye’de E Sporun Yetenekleri Aranıyor

23 Nisan 2016
118 Görüntülenme