Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Nokia 8, Android Oreo Sürümüne Kavuşuyor

Mobil Haberler Cuma Kasım 24th, 2017
1.238 Görüntülenme

Nokia 8 Oreo beta test programı iki hafta önce kapandı ve bugün OS güncellemesi Finlandiya ve Polonya’daki kullanıcılara ulaşmaya başladı. XDA Geliştiricileri fan forumu kullanıcılarına göre, TA-1004 ve TA-1012 model numaralı cihazlar, Android Oreo’yu kullanmanın şanslısı arasındadır. HMD yöneticisi Juho Sarvikas güncellemeyi doğruladı.

Yazılım yükseltme, Picture-in-picture, her uygulama ve Autofill şifreleri için ayrıntılı bildirim noktaları gibi yeni özellikler getiriyor. Aynı zamanda Kasım Güvenlik yaması ve daha hızlı önyükleme süreleri ile birlikte geliyor. Kullanıcılar, YouTube’un ikili uygulama modunda sorunsuz bir şekilde çalıştığını paylaşmakta; yani, videoları izleyebilir ve aynı anda göz atabilirler.


Kamera performansı da geliştirildi. ISO değerini ve obtüratör hızını elle ayarlayamazsınız, ancak obtüratör 0,5 saniyeliğine açık kalabilir. Ağustos ayında, telefon açıklandığında, AF’nin bazı sorunları vardı, ancak şimdi düzeltildi. Sarvikas, güncellemenin iki gün içinde herkes için geldiğini, ancak herhangi bir taşıyıcı yükseltmeyi bir kez daha gözden geçirmeye karar verirse, bazı kullanıcılar bir hafta daha beklemek zorunda kalabilir. Tavsiyeler için teşekkür ederiz, Simeon & Akilesh!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler