Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

One Page Seo Nedir ?

Tanıtımlar Çarşamba Haziran 21st, 2017
777 Görüntülenme

Bir web sitesinde hem ziyaretçi ivmesi hem de güven ivmesinin sağlıklı bir yükseliş göstermesi için bazı seo optimizasyon uygulamalarını düzenli olarak yapmaları gerekmektedir.

Site içi SEO (On-Page SEO) adı verilen işlemler ise web sitesi tasarımında yapılabilecek aksiyonları içermektedir. Bu aksiyonlar içine de özgün içerikler girmektedir. Bunun yapılabilmesi için de optimize işlemler, önemine göre gereken dillere getirilmelidir.

Site içi optimizasyonda dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? İşin uzun vadeli olabilmesi için nelerin yapılması gerekir?

Birçok alanda olduğu gibi bu alanda da dikkat edilmesi gereken çok sayıda önemli noktalar vardır.
Aşağıda bahsedeceğim noktalara dikkat edilirse uzun vadeli bir iş sağlanmış olacaktır. Fakat bu noktaları profesyonel olmayan kişilerin garantili olarak başarabilme ihtimali oldukça düşüktür.

1.Başlık ve Açıklama: Web sitenizde bulunan başlık ve açıklama yazan kısmını kendi sitenizle uyumlu olacak şekilde doldurulmalıdır. Yani yazdıklarınız sizleri yansıtmalıdır.

2.Tasarıma Dikkat Edilmelidir: Web sitenizin tasarımı da paylaşım yaptığınız içeriğiniz ile uyumlu olmalıdır. Yani sitenizdeki bütün alanlar iyi bir şekilde planlanmalıdır. Ayrıca web tasarım değişikliği de sürekli olarak değiştirilmemelidir.

3. Hızlı Olunmalıdır: Web sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz sağlıklı bir deneyim yaşaması için web siteniz hızlı olmalıdır.

4. İçerik Önemli Olmalıdır : Web sitenizdeki içerikler düzenli olarak yayımlanmalı ve içerikler çok kısa olmamalıdır.

5. Görsel Düzenlemelere Dikkat Edilmelidir: Yalnızca içerik bazlı ziyaretçi kazanmamak adına, görselliğe de önem verilmelidir.

Başta da dediğimiz gibi bu noktaları profesyonel olmayan kişilerin becerme olasılığı oldukça düşüktür. Bizler Adtorium.com profesyonel çalışan ekibi olarak sizlere bu başarıyı sağlama garantisi verip, ayrıca grafik tasarım, web tasarımı, seo gibi birçok alanlarda da hizmet sunmaktayız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler