WordPress Eklentiye ait Klasör Dizin Adresi Öğrenebileceğiniz Kodlar

PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Opera, yeni markasını ve logosunu tanıttı

Mobil 22 Eylül 2015
105 Görüntülenme

Opera Software yenilendi. Bir süredir daha tutarlı bir marka kimliği oluşturma arayışına giren şirket, dönüşüm sürecini tamamladı ve markasını Opera olarak değiştirdi.

Bundan 20 yıl önce bir web tarayıcısı olarak başlayan Opera Software, bugün reklamdan mobil uygulamalara farklı alanlarda milyonlarca müşteriye hizmet veren küresel bir internet şirketi.

Ayda bir milyar internet kullanıcısına hizmet veren Opera Software’in uygulama ve servisleri dünya çapında 350 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Bu kimliği yansıtacak şekilde logosunu da değiştiren Opera’nın yeni üç boyutlu logosu “tanıdık, kırmızı renkli O” harfini muhafaza ediyor ancak şirket isminin ilk harfinden ziyade, kullanıcının web’de aradığını bulmasına yardımcı olan bir geçişi temsil ediyor . Opera’nın bugün yaptığı açıklamada, Opera’nın ürün ve servislerindeki genişlemeyle artık bir yazılım şirketi olmadığı; kullanıcılarına online deneyimler sunan bir internet şirketi haline geldiği vurgulanıyor.

Opera’nın yenilenen marka ve logosuyla piyasaya sunduğu ilk ürünse amiral gemisi Opera Mini’nin iOS uygulaması oldu. Türkçe dil desteği bulunan uygulamayı bağlantıyı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Opera son olarak Avrupa’nın en büyük dijital reklam konferanslarından biri olan dmexco’da programatik medya satın alma hizmeti sunan Opera Response adlı birimi için Türkiye ofisi açtığını duyurmuştu.

Opera, 2015 yılında markasını ve logosunu değiştiren tek teknoloji şirketi değil. Başta Google olmak üzere bu yıl hangi şirketlerin yenilendiğini görmek için buradaki galerimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
ABD’de robot avukat göreve başlıyor

ABD’de robot avukat göreve başlıyor

20 Mayıs 2016
132 Görüntülenme
Mause Üzerine Gelince Ipucu ( Tooltip ) Sistemi Yapımı

Mause Üzerine Gelince Ipucu ( Tooltip ) Sistemi Yapımı

24 Aralık 2016
269 Görüntülenme
Efsane ismin yeni hedefi!

Efsane ismin yeni hedefi!

1 Mayıs 2016
90 Görüntülenme
Sigara Yakmak İçin Yardım İsteyen Çocuk [Video]

Sigara Yakmak İçin Yardım İsteyen Çocuk [Video]

2 Kasım 2015
111 Görüntülenme
Bu Eve Gelen Pişman Oldu

Bu Eve Gelen Pişman Oldu

16 Eylül 2015
99 Görüntülenme
Nintendo Nihayet Mobil Platforma Adım Atıyor

Nintendo Nihayet Mobil Platforma Adım Atıyor

17 Mart 2015
77 Görüntülenme