Evden Eve Nakliyat

Dünyanın En Pahalı 14 Maddesi

Tek parça 720p türkçe dublaj film izle – 720pfilmizle.tv

En Çok Para Kazandıran 20 Meslek

Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

Opera, yeni markasını ve logosunu tanıttı

Mobil 22 Eylül 2015
71 Görüntülenme

Opera Software yenilendi. Bir süredir daha tutarlı bir marka kimliği oluşturma arayışına giren şirket, dönüşüm sürecini tamamladı ve markasını Opera olarak değiştirdi.

Bundan 20 yıl önce bir web tarayıcısı olarak başlayan Opera Software, bugün reklamdan mobil uygulamalara farklı alanlarda milyonlarca müşteriye hizmet veren küresel bir internet şirketi.

Ayda bir milyar internet kullanıcısına hizmet veren Opera Software’in uygulama ve servisleri dünya çapında 350 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Bu kimliği yansıtacak şekilde logosunu da değiştiren Opera’nın yeni üç boyutlu logosu “tanıdık, kırmızı renkli O” harfini muhafaza ediyor ancak şirket isminin ilk harfinden ziyade, kullanıcının web’de aradığını bulmasına yardımcı olan bir geçişi temsil ediyor . Opera’nın bugün yaptığı açıklamada, Opera’nın ürün ve servislerindeki genişlemeyle artık bir yazılım şirketi olmadığı; kullanıcılarına online deneyimler sunan bir internet şirketi haline geldiği vurgulanıyor.

Opera’nın yenilenen marka ve logosuyla piyasaya sunduğu ilk ürünse amiral gemisi Opera Mini’nin iOS uygulaması oldu. Türkçe dil desteği bulunan uygulamayı bağlantıyı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Opera son olarak Avrupa’nın en büyük dijital reklam konferanslarından biri olan dmexco’da programatik medya satın alma hizmeti sunan Opera Response adlı birimi için Türkiye ofisi açtığını duyurmuştu.

Opera, 2015 yılında markasını ve logosunu değiştiren tek teknoloji şirketi değil. Başta Google olmak üzere bu yıl hangi şirketlerin yenilendiğini görmek için buradaki galerimize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Bıçak Bilemede Alternatif Yöntemler [Video]

Bıçak Bilemede Alternatif Yöntemler [Video]

22 Eylül 2015
66 Görüntülenme
Twitter arşivindeki tüm tweetleri şirketlere açtı

Twitter arşivindeki tüm tweetleri şirketlere açtı

13 Ağustos 2015
79 Görüntülenme