Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Oyun aksesuarları üreticisi Razer’ın değerlemesi 1,5 milyar dolara yükseldi

Oyun 24 Şubat 2016
138 Görüntülenme

Dijital oyuncular için donanımlar geliştiren Razer, yeni imza attığı C serisi yatırım turuyla 1,5 milyar dolar değerlemeye ulaştı.

Çinli Hangzhou Liaison Interactive’in iştiraki olan Digital Grid’in Razer’e 75 milyon dolar yatırım yaptığı daha önce açıklanmıştı. TechCrunch‘ın edindiği bilgiye göre yatırım Digital Grid’e yüzde 5,01 oranında hisse kazandırmış ve Razer, 1,5 milyar dolardan değerlenmiş.

2005 yılında Min-Liang Tan, Matthew Thompson ve Robert Krakoff tarafından Kaliforniya’da kurulan Razer, yatırımla ilgili detaylı bilgi paylaşmasa da önümüzdeki günlerde yatırım turunun daha geniş haliyle paylaşılması mümkün. Zira Razer’e 2014 yılında Accel ve IDG Capital Partners tarafından 1 milyar dolar değerlemeli yatırım gelmişti ve yeni yatırım turuna da farklı yatırımcıların katılmış olma ihtimali yüksek.

Yıllar içinde sanal gerçeklik donanımlarına uzanan bir ürün çeşitliliği yakalayan Razer, kulaklık, Android tabanlı oyun konsolu, dizüstü oyun bilgisayarı, spor bilekliği (Nabu, Nabu X) ve akıllı saat gibi ürünler de piyasaya sunmuştu.

Çinli Lenovo ile ortak çalışmalar yürüten Razer’in 2015 finansal yılını net kayıpla kapattığı da belirtiliyor ama bu yatırım sonrasında Razer’in satış potansiyelini artırmaya odaklanacağını tahmin edebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
LG G5 Avrupa’da ön sipariş almaya başladı

LG G5 Avrupa’da ön sipariş almaya başladı

17 Mart 2016
183 Görüntülenme
Cristiano Ronaldo Evini Gezdiriyor [Video]

Cristiano Ronaldo Evini Gezdiriyor [Video]

23 Aralık 2015
144 Görüntülenme
Gitbook: Kitap yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Gitbook: Kitap yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

27 Aralık 2015
195 Görüntülenme