Arçelik Güvenilir Servis Hizmetleri

Arçelik Buzdolabı Servisi

WordPress Eklentiye ait Klasör Dizin Adresi Öğrenebileceğiniz Kodlar

PS PLAYER

Özel sinema kulübü Sinemia Aslanoba Capitaldan yatırım aldı

Yatırımlar 30 Aralık 2015
149 Görüntülenme

Özel sinema kulübü Sinemia, Aslanoba Capital’dan yatırım aldı. Borsa İstanbul Özel Pazar üzerinden gerçekleşen ve 30 Aralık sabahı düzenlenen gong töreniyle duyurulan yatırımın miktarı açıklanmadı. Ancak bize ulaşan bilgiler Sinemia’nın ilk yatırımı olma özelliğindeki turla Aslanoba Capital Sinemia’ya yüzde 20 oranında ortak olduğu yönünde.

Rıfat Oğuz‘un kurucusu olduğu Sinemia, bu yıl başında faaliyete başlamış ve yoğun bir ilgiyle karşılanmıştı. Kullanıcıların aylık sabit bir ücret ödeyerek abone olduğu özel sinema kulübü, kullanıcılarına aylık 59 liradan başlayan fiyatlarla bir ay içinde 30 kez sinemaya gitme fırsatı veriyor. Kullanıcıların bilet fiyatlarını düşünmeden, herhangi bir zaman ya da salon (3D, IMAX gibi) ayrımı olmadan istediği filmi izlemesini sağlayan Sinemia, bugün Türkiye genelinde 50’nin üzerinde şehirde aktif durumda. Davetiyeyle yeni üye alan Sinemia üzerinden talep edilen davetiye sayısı da 100 bini geçmiş. 

Sinemia, yenilikçi ödeme sistemlerini başarılı bir şekilde farklı bir hizmet anlayışıyla kurgulayan girişimlerden biri. Zira Sinemia’nın sinema salonları ya da yayıncılarla herhangi bir anlaşması yok ve sinemalar tarafından tamamen yeni  bir ödeme altyapısı olarak algılanıyor. Sinemia ödeme sistemleri teknolojileri için ininal işbirliğiyle MasterCard altyapısını kullanıyor.

Sinemia’nın yeni yatırımla birlikte, hızlı büyümesinin desteklenmesi amaçlanıyor. Aldığımız verilere göre girişim geçtiğimiz sekiz ay boyunca ciro bazında aylık ortalama yüzde 50 oranında büyümüş; bu ay ise yüzde 110 büyüme göstermiş. Yatırımla birlikte yurt dışı açılımını gerçekleştirmeyi planlayan Sinemia işe İngiltere’den başlamayı planlıyor. Gerekli altyapı hazırlıklarını tamamlayan Sinemia’nın  kurucusu ve CEO’sı Rıfat Oğuz, önümüzdeki altı ay içinde yurt dışında, İngiltere ile sınırlı kalmayıp, birkaç pazarda suları test etmek istediklerini söylüyor.

Borsa İstanbul’da gerçekleşen törenden bir fotoğraf.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Xbox 360’ın Tutkunlarına Kötü Haber!

Xbox 360’ın Tutkunlarına Kötü Haber!

8 Mayıs 2016
141 Görüntülenme
Dikkatleri Üzerine Çeken Aventadorlar [Video]

Dikkatleri Üzerine Çeken Aventadorlar [Video]

2 Ocak 2016
130 Görüntülenme
Android N vs iOS pil savaşı!

Android N vs iOS pil savaşı!

12 Mart 2016
128 Görüntülenme