Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

PayPal One Touch Türkiyenin de aralarında olduğu 13 Avrupa ülkesinde kullanıma açıldı

Teknoloji Haberleri 27 Ağustos 2015
187 Görüntülenme

PayPal‘ın kullanıcıları için ödemeleri daha hızlı yapabilmelerine olanak sağlayan platformu One Touch, aralarında Türkiye’nin de olduğu 13 Avrupa ülkesinde kullanıma açıldı. Daha öncesinde yalnızca Kanada, Birleşik Krallık ve ABD’de kullanıma açık olan servis böylece aktif olduğu ülke sayısını 16’ya çıkarmış oldu.

One Touch sayesinde kullanıcılar PayPal bilgileri ile sisteme bir kez giriş yaptıktan sonra One Touch entegrasyonu bulunan siteler üzerinden tek tuşla satın alma işlemi yapabiliyorlardı. Bu özellik ile kullanıcıların her satın almalarında aynı veya farklı sitelerde tekrar-tekrar kullanıcı bilgileriyle giriş yapmasına gerek kalmıyordu.

PayPal’ın yaptığı açıklama göre One Touch şu anda Internet Retailer 500(Internetin en büyük 500 perakendecisi) listesinde yer alan 250’den fazla şirket tarafından kullanılıyor buna ek olarak dünya genelindeki yüzbinlerce e-ticaret sitesi de One Touch’ı kullanıyor.

Son dönemin popüler ve hızlı büyüyen ödeme sistemleri servisinden bir tanesi olan Stripe‘ın da rakibi olan One Touch aynı zamanda Apple Pay ve Android Pay‘in de rakibi konumunda. PayPal’ın avantajı ise bu servisi çok önceden geliştirerek hali hazırda dünyada onbinlerce kullanıcıya sahip olması ve işletmelere entegre ettirmiş olması.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Giriş seviyesi Asus Zenfone geliyor

Giriş seviyesi Asus Zenfone geliyor

2 Temmuz 2015
195 Görüntülenme
İnternet ile Alakalı Film ve Diziler

İnternet ile Alakalı Film ve Diziler

25 Mayıs 2016
223 Görüntülenme
ayakkabıcı site için [Video]

ayakkabıcı site için [Video]

26 Aralık 2015
210 Görüntülenme
Warcraft Filmi Yine Ertelendi

Warcraft Filmi Yine Ertelendi

25 Nisan 2015
172 Görüntülenme