Evden Eve Nakliyat

CSS ile Oluşturulmuş Takvim Şablonu

Geçişli Slider Yapımı

Otomatik Geçişli Slider Yapımı

Dünyanın En Pahalı 14 Maddesi

Pokemon GO’nun Çıkış Tarihi Yaklaşıyor

Oyun 21 Haziran 2016
132 Görüntülenme

20 yıl öncesine baktığımızda oyun dünyasının hakimi olan şirketlerden biri olan Nintendo, günümüzde eski başarısını kaybetmiş ve iflasın eşiğine gelmişti. Ancak mobil oyunlar geliştirmeye başlamasıyla tekrardan toparlanmaya hazırlanan şirket, 9 ay önce herkesi heyecanlandıran bir duyuru yaparak Pokemon GO oyununu açıklamıştı.

Bir süredir beta olarak sadece kısıtlı kişilerin erişebildiği Pokemon GO oyununun çıkış tarihinin yaklaştığına dair sinyaller gelmeye başladı. Zaten oyununun Temmuz ayında iOS ve Android için çıkacağı söylenirken beta sürecin bazı kullanıcılarda durdurularak “Pokemon GO’yu betada test ettiğin için teşekkürler. Yakında dönüyoruz!” açıklamasına yer verildi.

Çocukken herkesin hayali olan Pokemon dünyasında yer almak, Pokemon GO oyununda Arttırılmış Gerçeklik teknolojisi kullanılarak akıllı telefonlar sayesinde Nintendo tarafından gerçeğe dönüştürülecek.

Çok yakın zamanda piyasaya sunulacağı tahmin edilen Pokemon GO oyununun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ayrıca oyununun çıktığında hangi ülkeler için yayınlanacağı da henüz bilinmiyor ancak Temmuz ayına yaklaşırken Pokemon GO ile ilgili tüm detayların oldukça yakın zamanda açıklanmasını bekliyoruz.
360 Derece Kamera İle Go Kart Yarışı Yaptık! İzlemek için buraya tıklayın! Etiketler : #nintendo #pokemon go #arttırılmış gerçeklik

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Gelmiş Geçmiş En Şişman 12 İnsan

Gelmiş Geçmiş En Şişman 12 İnsan

23 Nisan 2016
83 Görüntülenme
HTC One M9+ Çok Yakında Piyasaya Sürülebilir

HTC One M9+ Çok Yakında Piyasaya Sürülebilir

19 Mart 2015
91 Görüntülenme
Sony, 3 Ağustosta duyuru yapmaya hazırlanıyor

Sony, 3 Ağustosta duyuru yapmaya hazırlanıyor

31 Temmuz 2015
68 Görüntülenme
Kalemlik Yapımı

Kalemlik Yapımı

23 Mart 2016
84 Görüntülenme