Pokemon GO’nun Çıkış Tarihi Yaklaşıyor


20 yıl öncesine baktığımızda oyun dünyasının hakimi olan şirketlerden biri olan Nintendo, günümüzde eski başarısını kaybetmiş ve iflasın eşiğine gelmişti. Ancak mobil oyunlar geliştirmeye başlamasıyla tekrardan toparlanmaya hazırlanan şirket, 9 ay önce herkesi heyecanlandıran bir duyuru yaparak Pokemon GO oyununu açıklamıştı.

Bir süredir beta olarak sadece kısıtlı kişilerin erişebildiği Pokemon GO oyununun çıkış tarihinin yaklaştığına dair sinyaller gelmeye başladı. Zaten oyununun Temmuz ayında iOS ve Android için çıkacağı söylenirken beta sürecin bazı kullanıcılarda durdurularak “Pokemon GO’yu betada test ettiğin için teşekkürler. Yakında dönüyoruz!” açıklamasına yer verildi.

Çocukken herkesin hayali olan Pokemon dünyasında yer almak, Pokemon GO oyununda Arttırılmış Gerçeklik teknolojisi kullanılarak akıllı telefonlar sayesinde Nintendo tarafından gerçeğe dönüştürülecek.

Çok yakın zamanda piyasaya sunulacağı tahmin edilen Pokemon GO oyununun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ayrıca oyununun çıktığında hangi ülkeler için yayınlanacağı da henüz bilinmiyor ancak Temmuz ayına yaklaşırken Pokemon GO ile ilgili tüm detayların oldukça yakın zamanda açıklanmasını bekliyoruz.
360 Derece Kamera İle Go Kart Yarışı Yaptık! İzlemek için buraya tıklayın! Etiketler : #nintendo #pokemon go #arttırılmış gerçeklik

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!