Evden Eve Nakliyat

90’lı Yılların En Popüler 7 Oyunu

Milli Takımların Sloganları

PHP ile Twitter API Kullanarak Tweet Atma

Kağıt Poşet İle Farkınız Olsun!

Pro servisiyle 60 bin üyeye ulaşan Feedly, yeni ücretli teklifini duyurdu

Girişimler 19 Ekim 2015
104 Görüntülenme

Freemium RSS haber takibi uygulaması Feedly, aylık 5,41 dolar ücretle sunulan Pro üyeliğinin 60 bin kullanıcıyı geride bıraktığını duyurdu. 10 kat daha hızlı yükleme, koleksiyon paylaşımı, EverNote, Pocket ve OneNote gibi entegrasyonlarla farklılaşan servis, 2013 yılında tanıtılmıştı.

Geçtiğimiz Eylül ayı başında Pro abone sayısının 57 bin olduğunu açıklayan Feedly’nin kendi verilerine göre servis, haftada 50 bin yeni kullanıcı kazanıyordu. Kaba bir hesapla Feedly’nin kazandığı yeni kullanıcılar arasında servisi ücretli kullanmak isteyenlerin oranının yaklaşık yüzde 1 olduğu söylenebilir. Duyuruyla birlikte birçok yeni özellik ve yeni bir Pro katman geliştirdiğini paylaşan Feedly de görünüşe göre bu oranı arttırmak istiyor.

Bugün 42 milyon feed‘e bağlandığı belirtilen Feedly’nin kendi verilerine göre, servis üzerinden her gün 50 milyon adet haber yayınlanıyor. Geçtiğimiz Eylül ayı başında Sh ared Collections özelliğiyle, Pro kullanıcıların hazıladığı bir koleksiyonu ekibiyle paylaşmasına izin veren Feedly, bu özelliğe etiket paylaşımını ekliyor. Daha fazla arama ve filtreleme seçeneği ekleyen Feedly, Pro kullanıcılarının manuel ve otomatik filtreler tanımlamasını ve kaydedilen aramaların alarm gibi davranmasını sağlıyor. Slack entegrasyonunu ve iOS uygulamasını devam eden Feedly’nin yeni kullanıcılarının neredeyse yarısı mobilden geliyor.

feeedly pro

Bugüne kadar yalnızca 1 milyon dolar tutarında tohum yatırım alan Feedly, bireysel ve kurumsal üyeliklerden gelir sağlıyor. Bu gelirleri arttırmaya yönelik olaraksa, Feedly daha çok kurumsal pazarı hedefleyen yeni bir üyelik servisi geliştiriyor. Aylık 12 dolardan sunulacak olan Team Edition üyeliği, Pro özelliklerine ek olarak, kurumsal login, hikayeleri 50 kat daha hızlı yükleme, Slack’le tam entegrasyon, Trello ve Office 365 ile çalışabilme ve grup faturalama gibi özelliklerle yakında geliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Site Analiz Scripti

Site Analiz Scripti

19 Mayıs 2015
234 Görüntülenme
3310 Öğütücü Makineye Atılırsa [Video]

3310 Öğütücü Makineye Atılırsa [Video]

27 Aralık 2015
93 Görüntülenme
Bu defa LG G4 Stylus ortaya çıktı

Bu defa LG G4 Stylus ortaya çıktı

17 Nisan 2015
75 Görüntülenme
WordPress EnSonHaber.COM Haberleri Botu

WordPress EnSonHaber.COM Haberleri Botu

18 Haziran 2015
271 Görüntülenme
Minecraft Gear VR sürümü yayınlandı

Minecraft Gear VR sürümü yayınlandı

28 Nisan 2016
82 Görüntülenme
Pokémon GO Geliyor

Pokémon GO Geliyor

19 Eylül 2015
77 Görüntülenme