Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Resident Evil 5 PS4 ve Xbox One Platformlarına Geldi

Oyun 30 Haziran 2016
276 Görüntülenme

Resident Evil serisi bu yıl ortaya çıkan fragmanlarla tamamen FPS moduna geçerek oyuncuları şaşırtmaya devam ederken oyunun önceki sürümlerinden Resident Evil 5 ile ilgili yeni bir haber bugün geldi. Oyun dünyasının en eski geçmişe sahip oyunlarından biri olan Resident Evil serisinin hayranlarını sevindirecek bir haber bugün Capcom tarafından paylaşıldı. Resident Evil serisinin yayıncısı Capcom bugün itibariyle Resident Evil 5 Remastered oyununu şu anki en güncel konsollar PS4 ve Xbox One için yayınladı.

Yenilenerek “Remastered” ekini kazanan oyun ufak güncelleştirmeleri ve yeni bir oyun modunu içeriyor. Grafikleri yenilenen Resident Evil 5 oyunu aynı zamanda yeni kolay mod ile geliyor. Ayrıca Resident Evil 5 Remastered oyunu ana oyunun yanı sıra Resident Evil 5 için bugüne kadar yayınlanmış tüm DLC’leri de içeriyor.

Oyunun yeni kolay modu Resident Evil fanatikleri tarafından pek sevinçle karşılanacak olmasa da Resident Evil 5 ile henüz tanışmamış yeni nesil için bu modun olması önem taşıyor. 7 yıl önce oyunseverlerle buluşan Resident Evil 5 artık yenilenen sürümüyle PS4 ve Xbox One kullanıcıları tarafından satın alınabiliyor. Dijital versiyonu yayınlanan Resident Evil 5 Remastered’ın henüz kutulu hali satışa sunulmadı. Oyunun CD versiyonu 12 Temmuz tarihinde satışa sunulacak.

Oyunun yenilenmesini Capcom şirketi tarafında değerlendirecek olursak eskisi kadar başarılı rakamlar yakalayamayan Capcom, iş planını ve gelir modelini eski oyunlarını yenileme üzerine çevirmiş durumda. Yeni oyunculardan ziyade eski oyunu oynayıp hikâyesinde bağımlı kaldığı bir nokta olan ya da geçmişi anmak isteyen oyuncuların genellikle satın aldığı”remastered” oyunlar yayıncı şirketlere hem daha düşük bütçeye mâl oluyor hem de yüksek kâr elde etmelerini sağlıyor. Bu nedenle de yenilenmiş oyunlar yayıncı şirketlerin gelirlerini arttırmasında önemli bir rol oynuyor.
FIFA 17, PES’e Son Darbeyi Vuracak mı? FIFA 17 ve PES 2017 karşılaştırma videomuzu izlemek için buraya tıklayın! Etiketler : #xbox one #ps4 #Residen Evil 5

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
GoDaddy GM Stefano Maruzzi de Webrazzi Summit’te

GoDaddy GM Stefano Maruzzi de Webrazzi Summit’te

24 Ağustos 2015
200 Görüntülenme
4G’ye Yerli Ekipman Üreten Teşviği Alacak

4G’ye Yerli Ekipman Üreten Teşviği Alacak

10 Mart 2015
145 Görüntülenme
SOR’UN yeni mobil uygulamasını Android’e getirdi

SOR’UN yeni mobil uygulamasını Android’e getirdi

20 Nisan 2016
310 Görüntülenme
20mm Mermi ile Vurulan Nokia 3310

20mm Mermi ile Vurulan Nokia 3310

11 Eylül 2015
215 Görüntülenme
Amazon’un Drone’ları Kanada’ya Emanet

Amazon’un Drone’ları Kanada’ya Emanet

30 Mart 2015
183 Görüntülenme