PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

RocketReach: 250 milyon profesyonelin iletişim bilgileri tek adreste

Girişimler 12 Mart 2016
136 Görüntülenme

Sosyal ağlar her mevkiden insanları birbirine oldukça yaklaştırdı ama bazı kişilere ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayabiliyoruz. Bu sorunu çözmek isteyen RocketReach.co, Linkedin odaklı bir bakışla 250 milyon profesyonelin e-posta ve telefon bilgilerine ulaşmanıza yardımcı oluyor.

RocketReach, LinkedIn başta olmak üzere Twitter, Facebook, Angel.co, Crunchbase gibi 50’den fazla adresten kişilere ait bilgi toplayan bir derleyici. İnternette uzun uzun araştırma yapmak yerine ulaşmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını Rocket Reach’e fısıldamanız yeterli.

Üstelik sadece isimle değil, ünvan, konum, anahtar kelime ve şirket adı özelinde arama da yapabiliyorsunuz. Bu da bağlantıya geçmek istediğiniz kişilere hızlıca ulaşmanızı kolaylaştırıyor ki bu sayede fikir liderlerine, yeni iş ortaklarına ve medya mensuplarına ulaşmak için oldukça hızlı yol katetmeniz mümkün.

Elbette RocketReach’te sonuca ulaşabilmenin belli sınırlar dışında bir ücreti var. Sadece siteye üye olarak ayda 10 kişinin iletişim bilgilerine ücretsiz erişebiliyorsunuz. Daha fazlası içinse 50, 400 ve 1200 iletişim bilgisi için sırasıyla 15 dolar, 99 dolar ve 299 dolar olarak ödemek gerekiyor.

Bu rakamlar biraz yüksek gelebilir fakat aynı ekipteki kişilerin farklı iletişim bilgilerini araması durumunda RocketReach’ten daha verimli bir şekilde faydalanmak mümkün.

RocketReach sahiplerinin geniş çaplı veri madenciliği konusunda 14 patent sahibi olduğunu söylemesi dikkat çekici. Üstelik bu ürünü sadece kendilerine de saklamıyorlar, geliştiriciler sunulan API ile mevcut verileri farklı uygulamalarda kullanmayı deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
PES 2016nın demo tarihi ve kutu tasarımı belli oldu

PES 2016nın demo tarihi ve kutu tasarımı belli oldu

4 Ağustos 2015
142 Görüntülenme
PayPal’ın Lisans Başvurusu Neden Reddedildi?

PayPal’ın Lisans Başvurusu Neden Reddedildi?

4 Haziran 2016
155 Görüntülenme
Basit jQuery ve CSS3 Banner Menüler

Basit jQuery ve CSS3 Banner Menüler

19 Kasım 2016
128 Görüntülenme
DJI, Phantom 4 için video yayınladı!

DJI, Phantom 4 için video yayınladı!

30 Kasım -0001
98 Görüntülenme