Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

RocketReach: 250 milyon profesyonelin iletişim bilgileri tek adreste

Girişimler 12 Mart 2016
220 Görüntülenme

Sosyal ağlar her mevkiden insanları birbirine oldukça yaklaştırdı ama bazı kişilere ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayabiliyoruz. Bu sorunu çözmek isteyen RocketReach.co, Linkedin odaklı bir bakışla 250 milyon profesyonelin e-posta ve telefon bilgilerine ulaşmanıza yardımcı oluyor.

RocketReach, LinkedIn başta olmak üzere Twitter, Facebook, Angel.co, Crunchbase gibi 50’den fazla adresten kişilere ait bilgi toplayan bir derleyici. İnternette uzun uzun araştırma yapmak yerine ulaşmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını Rocket Reach’e fısıldamanız yeterli.

Üstelik sadece isimle değil, ünvan, konum, anahtar kelime ve şirket adı özelinde arama da yapabiliyorsunuz. Bu da bağlantıya geçmek istediğiniz kişilere hızlıca ulaşmanızı kolaylaştırıyor ki bu sayede fikir liderlerine, yeni iş ortaklarına ve medya mensuplarına ulaşmak için oldukça hızlı yol katetmeniz mümkün.

Elbette RocketReach’te sonuca ulaşabilmenin belli sınırlar dışında bir ücreti var. Sadece siteye üye olarak ayda 10 kişinin iletişim bilgilerine ücretsiz erişebiliyorsunuz. Daha fazlası içinse 50, 400 ve 1200 iletişim bilgisi için sırasıyla 15 dolar, 99 dolar ve 299 dolar olarak ödemek gerekiyor.

Bu rakamlar biraz yüksek gelebilir fakat aynı ekipteki kişilerin farklı iletişim bilgilerini araması durumunda RocketReach’ten daha verimli bir şekilde faydalanmak mümkün.

RocketReach sahiplerinin geniş çaplı veri madenciliği konusunda 14 patent sahibi olduğunu söylemesi dikkat çekici. Üstelik bu ürünü sadece kendilerine de saklamıyorlar, geliştiriciler sunulan API ile mevcut verileri farklı uygulamalarda kullanmayı deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Samsung Gear S2yi duyurdu

Samsung Gear S2yi duyurdu

1 Eylül 2015
245 Görüntülenme
ESPN, Elektronik Sporlara Yöneliyor

ESPN, Elektronik Sporlara Yöneliyor

16 Ocak 2016
213 Görüntülenme
Xiaomi en fazla pazar payına sahip olan firma oldu!

Xiaomi en fazla pazar payına sahip olan firma oldu!

17 Şubat 2015
199 Görüntülenme