Evden Eve Nakliyat

En Çok Para Kazandıran 20 Meslek

Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

90’lı Yılların En Popüler 7 Oyunu

Milli Takımların Sloganları

RocketReach: 250 milyon profesyonelin iletişim bilgileri tek adreste

Girişimler 12 Mart 2016
106 Görüntülenme

Sosyal ağlar her mevkiden insanları birbirine oldukça yaklaştırdı ama bazı kişilere ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayabiliyoruz. Bu sorunu çözmek isteyen RocketReach.co, Linkedin odaklı bir bakışla 250 milyon profesyonelin e-posta ve telefon bilgilerine ulaşmanıza yardımcı oluyor.

RocketReach, LinkedIn başta olmak üzere Twitter, Facebook, Angel.co, Crunchbase gibi 50’den fazla adresten kişilere ait bilgi toplayan bir derleyici. İnternette uzun uzun araştırma yapmak yerine ulaşmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını Rocket Reach’e fısıldamanız yeterli.

Üstelik sadece isimle değil, ünvan, konum, anahtar kelime ve şirket adı özelinde arama da yapabiliyorsunuz. Bu da bağlantıya geçmek istediğiniz kişilere hızlıca ulaşmanızı kolaylaştırıyor ki bu sayede fikir liderlerine, yeni iş ortaklarına ve medya mensuplarına ulaşmak için oldukça hızlı yol katetmeniz mümkün.

Elbette RocketReach’te sonuca ulaşabilmenin belli sınırlar dışında bir ücreti var. Sadece siteye üye olarak ayda 10 kişinin iletişim bilgilerine ücretsiz erişebiliyorsunuz. Daha fazlası içinse 50, 400 ve 1200 iletişim bilgisi için sırasıyla 15 dolar, 99 dolar ve 299 dolar olarak ödemek gerekiyor.

Bu rakamlar biraz yüksek gelebilir fakat aynı ekipteki kişilerin farklı iletişim bilgilerini araması durumunda RocketReach’ten daha verimli bir şekilde faydalanmak mümkün.

RocketReach sahiplerinin geniş çaplı veri madenciliği konusunda 14 patent sahibi olduğunu söylemesi dikkat çekici. Üstelik bu ürünü sadece kendilerine de saklamıyorlar, geliştiriciler sunulan API ile mevcut verileri farklı uygulamalarda kullanmayı deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Asma Kilide Güvenmeyin

Asma Kilide Güvenmeyin

20 Mart 2016
80 Görüntülenme
Yoldan Geçen Somon Balıkları [Video]

Yoldan Geçen Somon Balıkları [Video]

25 Kasım 2015
77 Görüntülenme
Sandisk’den su geçirmez SSD

Sandisk’den su geçirmez SSD

25 Şubat 2016
96 Görüntülenme
The Division 2013 vs The Division 2016

The Division 2013 vs The Division 2016

19 Ocak 2016
88 Görüntülenme