PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Selfie Uğruna Yavru Yunusun Ölümüne Neden Olan İnsan Müsveddeleri

Donanım 19 Şubat 2016
146 Görüntülenme

Teknolojinin bize sunduğu şeyler gerçekten muazzam. Fakat insanoğlu, her geçen gün bu gelişmeler sebebi ile daha duygusuz, daha düşüncesiz ve daha robotumsu hale geliyor (hatta bazı insanlar yüzünden bu durum robotlara hakaret olabilir).

Teknolojinin hızına yetişeyim derken insanlığından taviz verenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Buna son örnek ise Arjantin’den gelmekte. 

Birkaç gün önce Arjantin‘in plajlarından birinde ”insanlar” kıyada yüzen iki yavru yunus balığı gördüler. Ve egoları tavan yapmış, 3-5 like peşinde koşan bu insan müsveddeleri, yunusları bir güzel sudan çıkararak onlarla birlikte fotoğraf çekinmeye başladılar. Fakat bu asalak sürüsünün bilmediği ya da o sırada önem vermediği bir şey vardı; yunusların suya olan ihtiyacı.

Son derece hassas bir deriye sahip olan yunus balıkları, her ne kadar belirli bir süre suyun dışında durabilselerde suya muhtaçlar. Hele ki doğrudan güneş ışığının altında kalmak, onların hassas derilerini hemen kurutuyor. İşte bundan bir haber olan bu asalak sürüsü, hayvanlara remsen eziyet ederek onları dakikalarca suyun dışında tutup fotoğraf çektiler.

Sonrasında ise beklenen oldu ve yavrulardan biri maalesef öldü. Diğer yavrunun ise kurtulup kurtulmadığı bilinmiyor. İşin daha kötü tarafı da aynı adilerin ölen yavruyu bu şekilde plaja bırakıp gitmiş olmaları (çünkü onlar fotoğraflarını çekti, like’larını aldı. Sonrası kimin umrunda…)

Haberimiz içinde yunuslardan bir kısımda ”hayvan” diye bahsettiysem de asıl hayvanın kim olduğu belli.

Kaynak: Unilad Laptop hediye ediyoruz! Katılmak için tıklayın

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
iPhone 7 Li-Fi Desteği ile Gelebilir!

iPhone 7 Li-Fi Desteği ile Gelebilir!

19 Ocak 2016
136 Görüntülenme
WordPress Tüm Kullanıcıları Listeleme

WordPress Tüm Kullanıcıları Listeleme

29 Mart 2016
245 Görüntülenme
Huawei Honor 7 uluslarası pazara geliyor

Huawei Honor 7 uluslarası pazara geliyor

22 Temmuz 2015
76 Görüntülenme