Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Selfie uygulaması Frontback kapanmaktan kurtuluyor

Mobil 2 Ağustos 2015
126 Görüntülenme

Kısa bir süre önce kapanacağını duyuran selfie uygulaması Frontback, yeniden doğuş operasyonunu tamamladı. Frontback CEO’su ve kurucusu daha önce yazdığı veda mektubunda 15 Ağustos itibariyle kapanacaklarını açıklamıştı.

Frontback’in web sitesi güncellenerek, ekipten bir duyuru mesajı daha yayınlandı. Gelen mesajlar ve Frontback kullanıcı topluluğunun tepkisini bir hayli duygulu karşılayan Frontback ekibi, çözümü de bulduğunu belirterek hizmet vermeye devam edeceklerini açıkladı. Bunun için bir yatırımcı ortakla anlaşma imzalanmış ve bu maddi yardım Frontback’i tekrar toparlamaya yetecek mi onu biraz da zaman gösterecek.

Frontback’in kurucusu Frédéric della Faille, yeni ortakla ilgili bir bilgi vermezken bunu doğru zamanda açıklayacaklarını iletti. Ayrıca bedelle ilgili de bir açıklama yok. Bunun yanı sıra şirkete yeni ortak olan bu isim yeni bir ekip getirecek ve muhtemelen Frontback pivot ederek yeni bir lansmanla karşımıza çıkacak.

Frontback uygulamasıyla en akılda kalıcı şey ise 2013 yılında ortaya çıkan bu uygulamanın hızla 200 binden fazla indirilme rakamına ulaşması, Ashton Kutcher’dan Belçika Başbakanına kadar bir sosyal ağı popülerleşmeye sevk eden ünlü isimlerin katılımına şahit oldu.

En çarpıcısı ise, Frontback’in satış için Twitter ile masaya oturmasaydı. Twitter, 40-50 milyon dolar arasında bir rakam teklif ettiği Frontback tarafından reddedilmeseydi. Biz her ne kadar girişimlerin yatırımı reddetmesi ve sonrasında yıllar içerisinde daha büyük yatırım teklifleri alması hikayelerini beğenirken, kimi girişimler de arkasındaki rüzgarı ve anlık fırsatları değerlendiremeyerek başarısızlığa sürükleniyor.

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Microsofttan 5200, 9000 ve 12000 mAh Harici Şarj

Microsofttan 5200, 9000 ve 12000 mAh Harici Şarj

10 Haziran 2015
142 Görüntülenme