Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Sevgili ile Yaşamak İçin En Güzel Sebepler

Fotoğraf Galeri Cuma Mayıs 27th, 2016
830 Görüntülenme

Sevgiliyle vakit geçirmek herkesin hoşuna gider. Sinema biletleri, baş başa yenen yemekler, double date’ler, sabaha kadar dans etmeler… Peki ya tüm bu etkinlikleri her köşesini birlikte dizayn ettiğiniz, her odasında başka hayaller kurduğunuz evinize taşımak ister misiniz desek? Evet, sadece ikinizin yaşadığı hayallerinizdeki eve. “Ay yok ben hazır değilim, kararsızım.” diyorsanız buyrun bu maddelerden sonra karar verin!

1. Sarılarak uyumanın keyfine varırsınız

Sarılarak uyumanın keyfine varırsınız

Başımızı yastığa koyduğumuzda hayatımızda bizi yoran, üzen, mutlu eden, heyecanlandıran ne varsa aklımızdan geçer. Kendi kendimize yaptığımız bu sohbetlerde size hiç sıkılmadan eşlik edecek sonrasında da sarıp sarmalayıp huzurla uykuya birlikte dalacağınız biri hemen yanıbaşınızda olacak!
Bonus: Artık kabuslar sizden korksun hanımlar ve beyler!

2. Asla yalnız hissetmezsiniz

Asla yalnız hissetmezsiniz

Hayatınız boyunca kafanıza takıp bir sorun haline getirdiğiniz şeylerden kaçıp, ister yorganın altına saklanın, ister kendinizi bir kahve ile balkona kilitleyin, ister saatlerce uyuyun, tek başınıza altından kalkamayacağınızı hissettiğiniz anda sevgilinizin eli sizinkini tutuyor olacaktır! Zaten siz tüm bu süreci yaşarken o muhtemelen mutfakta sizin için sürprizler hazırlıyor olacağından derdi ve tasayı atlatmanız pek uzun sürmez!

3. Ne yesek derdi olmaz

Ne yesek derdi olmaz

Eğer ikiniz de yemek yapmayı da yemek kadar seviyorsanız mutfak maceraları sizin vazgeçilmeziniz olur! Hem birbirinize en leziz yemekleri yapıp onları afiyetle yiyeceğiniz için, hem birbirinize yardım ettiğiniz için en zor yemekler bile kısa sürede sofranızda olur! Eğer ikinizin de yemek yapacak enerjiniz yoksa, bir pizza söyleyip film izlemek en cazip seçenekler arasında hala sabit!

4. Zaman içinde birbirinizin ailesi olursunuz

Zaman içinde birbirinizin ailesi olursunuz

Belki de tüm samimiyetimizle kendimiz olduğumuz tek yer evimizdir. Zaman içinde arkadaşlarınızla olduğu gibi sevgilinizle de aile olursunuz. Tüm bu duygular aşkınızla birleştiğinde size verdiği huzur paha biçilemez!

5. Çift arkadaşlarınızla eğlenceli davetler yaparsınız

Çift arkadaşlarınızla eğlenceli davetler yaparsınız

Çevrenizde çift olan arkadaşlarınız mutlaka vardır! Onları yemeğe davet etmek, keyifli sohbetler ve film partileti harika olacaktır!

6. Başarısız bir evliliğin içinde olmazsınız

Başarısız bir evliliğin içinde olmazsınız

Sevgiliyle birlikte yaşamak minik bir evcilik oyunudur aslında. Gelecekte başarısız bir evlilik yaşayıp üzüntülerinizi katlamamak için birlikte yaşamak mantıklı ve eğlenceli bir deneyim olacaktır! 

7. Kızlar! sevgilinizin t-shirtleri sadece bir çekmece uzağınızda!

Kızlar! sevgilinizin t-shirtleri sadece bir çekmece uzağınızda!

Evet! Kabul edelim kızlar üstümüze sekiz beden büyük gelen t-shirtleri, gömlekleri, sweat-shirtleri, kısacası sevgilimize ait tüm kıyafetleri giymeye bayılıyoruz! 

Etiketler: , , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler