Popup Resim Galeri Modülü Yapımı

Resimleri Popup Pencerede Gösterme

HTML & CSS ile Popup Pencere Yapımı

CSS ile Oluşturulmuş Takvim Şablonu

SimilarWeb aldığı 25 milyon dolarlık yatırımla değerlemesini 400 milyon dolara çıkardı

Yatırımlar 26 Ekim 2015
90 Görüntülenme

Websitesi trafik ölçümleme ve analiz servisi SimilarWeb yeni bir yatırım turunu kapattığını açıkladı. Geçtiğimiz yıl aynı dönemde mobil ölçümleme alanına da giriş yapan şirket bilindiği gibi Similar Group çatısı altında farklı ürünler geliştiren Tel Aviv merkezli girişimin bir kolu.

Yeni tur sonunda 25 milyon dolar yatırım alan şirkete bu yatırım turunda da öncülük eden Naspers olmuş. Bu yatırımla birlikte SimilarWeb bugüne kadar toplam 65 milyon dolar yatırım almış oldu. Geçtiğimiz yıl aldığı yatırımla birlikte mobil analitik ve ölçümleme servisini duyuran şirketin bu yeni yatırımla birlikte Alexa‘dan daha iyi ölçümler sunan ve sektörde daha çok tercih edilen bir şirket olma hedefi koymuş.

e.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/10/similarweb-yatirim-naspers.jpg” alt=”similarweb-yatirim-naspers” width=”800″ height=”406″/>

Şirket yatırımdan sonra değerlemesiyle ilgili resmi açıklama yapmazken teknoloji kulislerinde, şirket içerisinden güvenilir kaynakların aktardığı bilgilere göre şirketin değerlemesi 400 milyon dolara ulaşmış. Yeni yatırımla birlikte şirket özellikle Ukrayna ve İsrail ofislerine daha çok yeni mühendis alımı yapacakken, New York ve Londra ofislerine satış temsilcisi ve müşteri ilişkileri temsilcisi pozisyonlarında alım yapacağını açıkladı. Tüm bunların yanında şirket yeni finans müdürü(CFO) olarak daha önce Shopping.com’da aynı görevi sürdürmüş olan Jason Schwartz’ı atadığını duyurdu.

Webrazzi Dijital’15 konferansında konuşmacı olarak yer alan SimilarWeb’in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Etai Rosen’de yaptıkları analizlere göre Türkiye’de online trafiğin yüzde 11’i ‘haber’e yöneldiğini aktarmıştı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Az Bilinen iPhone Özellikleri!

Az Bilinen iPhone Özellikleri!

27 Ocak 2016
113 Görüntülenme
Havada yüzen bonzai ağaçları artık gerçek

Havada yüzen bonzai ağaçları artık gerçek

27 Ocak 2016
89 Görüntülenme
Brain it on the truck! – 7. Bölüm – 1. Dünya

Brain it on the truck! – 7. Bölüm – 1. Dünya

16 Kasım 2016
132 Görüntülenme
LG’nin ilk modüler akıllı telefonu: LG G5

LG’nin ilk modüler akıllı telefonu: LG G5

24 Şubat 2016
109 Görüntülenme
En Büyük Sahanda Yumurta [Video]

En Büyük Sahanda Yumurta [Video]

22 Ocak 2016
85 Görüntülenme