Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Şirketlerin İK süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleyen ‘Personel Yönetim Platformu’: SophiaHR

Girişimler 8 Mart 2016
172 Görüntülenme

Gerçek bir ihtiyaçtan yola çıkılarak geliştirilen SophiaHR, en kısa anlatımla şirketlerin İK süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Mobil imza entegrasyonu, izin takibi, bordro yönetimi, seyahat ve masraf modülü, organizasyon ve iş akış süreçlerinin inşa edilebilmesi gibi çok sayıda özelliği bünyesinde bulunduran SophiaHR, web tabanlı bir yazılım olarak konumlandırılmış. Müşterilerine özel olarak modüllerin bir kısmını açıp kapayabilen SophiaHR, ayrıca müşteri bazlı olarak ürününe bazı ek özellikler de ekleyebiliyor.

‘İK’da dijital dönem‘ sloganıyla piyasadaki yerini alan SophiaHR’ın yasal mevzuatlarla uyumluluğu için danıştığı isim ise sektörce bilinen Ali Tezel olmuş. SophiaHR’ın en çok güvendiği ve öne çıkardığı özellikleri de; mobil imza ve elektronik imza. Mobil imza ve elektronik imza sayesinde SophiaHR kullanıcıları tüm İK süreçlerini dijitale taşıyarak ıslak imzayı hayatlarından çıkartabiliyor.

Can Kale ve Gamze Kale kurucu ortaklığıyla hayata geçen girişim, 2015 Ekim’de yayın hayatına başlamış. Bugüne kadar herhangi bir yatırım almadan tamamen kurucu ortakların özsermayesiyle yola devam eden SophiaHR, 14 referans müşteriye ulaşmayı başarmış. Kurucu ortaklar özellikle kullanıcı dostu olmasına çok dikkat ettikleri arayüzlerini öne çıkarırken teknolojiye oldukça uzak söktörlerdeki müşterilerince de SophiaHR’ın kullanılabildiğini belirtiyor.

Kurucu ortaklardan girişimin kuruluş hikayesini dinlediğimizde tamamen gerçek bir ihtiyaca yönelik bir çözüm olarak ortaya çıktığını anladığımız SophiaHR; şu an GNC, Çağdaş Yaşam Sigorta ve Ali Tezel Sosyal Güvenlik Müşavirliği gibi şirketlerce kullanılıyor. Bu arada SophiaHR müşterilerinden kişi ve modül sayısına göre değişen bir lisanslama ücretiyle beraber yıllık bakım ücreti talep ediyormuş. SophiaHR kullanıcıları kurulum ücreti ise ödemiyor.

Kurumsal müşteriler haricinde KOBİ’lerce de kullanılmayı hedefleyen SophiaHR hakkındaki gelişmelerde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Telefon Kameranızı Mikroskopa Çevirin

Telefon Kameranızı Mikroskopa Çevirin

10 Mart 2015
152 Görüntülenme
Tazedirekt.com kapanıyor!

Tazedirekt.com kapanıyor!

18 Şubat 2016
185 Görüntülenme
QuickTime Kullanıcıları Tehlike Altında

QuickTime Kullanıcıları Tehlike Altında

18 Nisan 2016
131 Görüntülenme
Çin’de Balık Avlayan Kuşlar

Çin’de Balık Avlayan Kuşlar

29 Mart 2016
156 Görüntülenme