NASA açıkladı: Üçü yaşanabilir 7 yeni gezegen keşfedildi

Turkcell ve Yandex, Yerli Arama Motoru ‘Yaani’ İçin Ortak Oldular

Hindistan’da Yenilenmiş Galaxy Note 7 Satılacağı İddiaları Yalanlandı

Apple, merakla beklenen yeni kampüsü Apple Park’ı Nisan’da açıyor

Snitcher ile sitenizi hangi şirketlerin ziyaret ettiğini öğrenip aksiyon alabiliyorsunuz

Girişimler 19 Kasım 2015
201 Görüntülenme

Şirketler sitelerine gelen ziyaretçiler için özel profillemeler yaparak onları farklı yollarla potansiyel müşterilere dönüştürmeye çalışıyorlar. Bu alanda hizmet veren onlarca farklı ürün de bulunuyor. Bunların yenilerinden Snitcher web sitenizi ziyaret eden şirketleri en doğru şekilde size raporladığını söylüyor.

Google Analytics ile eklentiler kullanarak da benzer hizmetin alınabileceğini belirten Snitcher kurucusu Lasse H. Kristiansen, kendilerinin farklı IP ve Whois sorgulama metotlarına sahip olduklarını ve bu sayede yüksek doğruluk payına sahip raporlar oluşturabildiklerini savunuyor. Ayrıca kullanıcılar, spesifik şirket ismi belirterek onlara özel aksiyonlar tanımlayabiliyorlar. Örneğin “X şirket eğer Y sayfayı ziyaret ederse onu şu kategori altında segmentle” gibi.

Belirli segmentler altında toplanan şirket ler üzerinde de ekip üyeleri eşzamanlı olarak çalışabiliyorlar. Bir lead’e ekip üyeleri yorum yazabiliyor, diğer ekip üyeleri de bu konuşmaya dahil olabiliyor, aksiyon haritası Snitcher’ın raporları üzerinden belirlenebiliyor. Tüm bunların yanında elde ettiğiniz şirket verilerini salesforce ve pipedrive‘a da aktarabiliyorsunuz. Snitcher aynı zamanda Slack’le de entegre olarak çalışabiliyor.

snitcher-2

Product Hunt üzerinde yer alan Snitcher’a eğer PH üzerinden giderek üye olursanız 14 günlük deneme hesabına sahip olabiliyorsunuz (normalde 7 gün). Ardından aylık 24 dolar ve 34 dolar olan iki farklı üyelik modeliyle servisi kullanmaya devam edebilirsiniz. 34 dolarlık modelin içinde Salesforce ve Pipedrive entegrasyon fonksiyonu, gelişmiş analitik raporları ve ekip üyelerinin yetkilerini sınıflandırma özellikleri bulunuyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Bilimsel 10 Numara [Video]

Bilimsel 10 Numara [Video]

11 Ocak 2016
136 Görüntülenme
Blockchain nedir, bankacılık için neler getirecek?

Blockchain nedir, bankacılık için neler getirecek?

8 Aralık 2015
175 Görüntülenme
Periscope canlı yayınları artık Twitterda

Periscope canlı yayınları artık Twitterda

13 Ocak 2016
165 Görüntülenme
Techstars NYC demo dayde sunum yapan 14 girişim

Techstars NYC demo dayde sunum yapan 14 girişim

18 Aralık 2015
157 Görüntülenme
Kaspersky Lab’dan yeni yatırım

Kaspersky Lab’dan yeni yatırım

30 Ocak 2016
161 Görüntülenme