Evden Eve Nakliyat

Giriş Sayfası ve Buton Tasarımı

Haraketli Giriş Sayfası Tasarımı

Giriş ve Kayıt Sayfası

JS İletişim Sayfası Formu Şablonu

Sony PlayStation VR’ın fiyatı sızmış olabilir

Oyun 21 Ocak 2016
79 Görüntülenme

Sony‘nin sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR‘ın fiyatı ilk kez İsviçreli bir e-ticaret sitesi olan microspot.ch’de görünmeye başladı. Ürünü e-ticaret sitesine koyan şirket PlayStation VR’ın 30 Haziran 2016’dan itibaren stoklarda olacağını belirtip, fiyatını ise 498 İsviçre Frangı (yani 495 dolar civarında) olarak belirledi.

Sony’den gelen resmi açıklama, PlayStation VR‘ın 2016 yılının ilk yarısında piyasada olacağı yönündeydi. Kısacası e-ticaret sitesi açtığı ürün sayfasında ürünü tam da bu ilk yarının sonunda piyasaya çıkacak gibi listeledi. Bir süre önce ise Amazon’un Kanada birimi PlayStation VR için 1125 Kanada Doları (yani 800 dolar civarında) üzerinden listeleme yapmıştı. Bu fiyat ortaya çıktıktan sonra Sony Computer Entertainment (SCE) fiyatı hemen yalanlamıştı.

E-ticaret siteleri genelde SEO ve arama sonuçlarında çıkmak adına bazı özel ürünlerin sayfalarını ürün henüz daha piyasaya çıkmadan hatta ön sipariş bile toplamadan yayına alıyorlar. Ancak bu sayfada unutulan ve girilen bilgiler kimi zaman bu tarz sızıntı haberlere ve dedikodulara yol açabiliyor. Bununla birlikte biraz spekülatif olabilir ancak kimi firmaların bu tarz fiyat sızıntılarını bilerek yaptığı ve tüketicinin fiyat aralığı konusundaki nabzını yoklamak ve beklentisini ölçmek amacıyla yapılma ihtimali de mevcut.

Kısa süre önce PlayStation VR‘ın güçlü rakiplerinden Oculus Rift‘in fiyatı 599 dolar olarak belirlenmiş ve cihaz ön sipariş toplamaya başlamıştı. PlayStation VR‘ın diğer dişli rakibi HTC Vive‘ın Şubat 2016’da piyasada olması beklenirken, fiyatının ne olacağına dair de henüz bir netlik yok.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Pizza Götüren Fare Şakası [Video]

Pizza Götüren Fare Şakası [Video]

9 Kasım 2015
59 Görüntülenme
Cehennem nasıl bir yer? – Sokak Röportajı

Cehennem nasıl bir yer? – Sokak Röportajı

22 Nisan 2016
49 Görüntülenme
Girişimim kaç para eder?

Girişimim kaç para eder?

13 Eylül 2015
44 Görüntülenme
Huawei Yeni Akıllı Telefonu P8’i Tanıttı

Huawei Yeni Akıllı Telefonu P8’i Tanıttı

16 Nisan 2015
59 Görüntülenme
Samsung Galaxy C7 de resmiyete kavuştu

Samsung Galaxy C7 de resmiyete kavuştu

27 Mayıs 2016
78 Görüntülenme
Vestel Venüs V3 Özellikleri ve Fiyatı!

Vestel Venüs V3 Özellikleri ve Fiyatı!

23 Ocak 2016
89 Görüntülenme