Evden Eve Nakliyat

İnsanlık Tarihin En Etkili 10 Buluşu

PHP ile Twitter API Kullanarak Uygulamaya Bağlanma

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Sony Xperia C6’nın Render Görüntüleri Paylaşıldı

Mobil 1 Şubat 2016
75 Görüntülenme

Gelecek ay düzenlenecek olan MWC 2016 etkinliğine (Mobile World Congress 2016) katılan firmalardan birisi olan Sony, bu etkinlikte yeni teknolojilerini ve elektronik aygıtlarını tanıtacak. Bu büyük etkinlik için hazırlıklarına devam eden Japon teknoloji devi, bu etkinlikte en çok merak edilen cihazlardan birisini tanıtma kararı aldı: Xperia C6. Xperia C6’nın varlığı Sony tarafından hala resmi olarak açıklanmamış olmasına rağmen bu akıllı telefonun üretildiğine dair kanıtlar bulunuyor (1 ay önce fotoğraflarının sızdırılmış olması gibi). Önceden sızdırılan fotoğraflarında tam olarak göremediğimiz Xperia C6, bugün @OnLeaks hesabı tarafından paylaşılan fotoğraflarla sonunda tam olarak görülebildi (güvenilir bir kaynaktır).

Paylaşılan fotoğraflardan da görülebildiği gib Sony Xperia C6, geçen sene piyasaya sürülen Xperia C5 Ultra ile hemen hemen aynı tasarıma sahip. Xperia C5 Ultra’nın orta seviye bir telefon olmasına rağmen C6’nın da orta seviye telefonu olup olmayacağı bilinmiyor. Xperia C6’nın şimdiye kadar sızdırılan bilgilerinden ve fotoğraflardan yola çıkarak (bu bilgilerin elde edilmesinde C5 Ultra’nın özellikleri de etkili oldu) telefonun 6 inch, 1080p, çerçevesiz ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz. Yani C5 Ultra’ya bu konuda da benzeyebilir.

Söyletilere göre Sony, Xperia C6’da ocra-core MediaTek Helio P10 işlemci kullanmaya karar vermiş. Bu işlemcinin son teknolojinin ürünü olduğunu söyleyemeyiz fakat yeterli düzeyde performans sunduğunu biliyoruz. Telefonun sızdırılan görüntülerine baktığımız zaman en az 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağını görebiliyoruz. 

Telefonun ne zaman satışa sunulacağına dair hiçbir bilgi yok ancak Sony’nin gelecek ay düzenlenecek olan etkinlikte akıllı telefonu tanıtmasıyla birlikte bu sorunun da cevaplanacağını düşünüyorum.

Kaynak: PhoneArena 

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kola ile Çamaşır Suyu Karıştırılırsa [Video]

Kola ile Çamaşır Suyu Karıştırılırsa [Video]

30 Aralık 2015
99 Görüntülenme
Titanların Ölümü

Titanların Ölümü

30 Ağustos 2015
72 Görüntülenme
iPhone 7’de büyük hayal kırıklığı

iPhone 7’de büyük hayal kırıklığı

13 Mayıs 2016
114 Görüntülenme
Hepsi Birbirinden Renkli İğne Oyası Modelleri

Hepsi Birbirinden Renkli İğne Oyası Modelleri

19 Mart 2016
150 Görüntülenme
OnePlus 2nin davetiye sisteminde açık var

OnePlus 2nin davetiye sisteminde açık var

5 Ağustos 2015
71 Görüntülenme