İğne Oyası Yazma Modelleri ve Gelişimi

Rüzgar gülü fiyatları; Rüzgar Gülü Nedir

SEO Paketleri İçerisinde Ne Satın Alıyorsunuz?

Türkiye Drone Ligi başlıyor

Takip Ettiğiniz Dizileri Boşverin, Prison Break Geri Dönüyor!

Sosyal Medya 16 Ocak 2016
238 Görüntülenme

Game of Thrones, Dexter, House MD, Breaking Bad, 24, The Mentalist, Daredevil, Jessica Jones, Narcos vs. vs. Artık hangi diziyi seviyorsanız bu bitmiş, devam eden dizilere bir yenisini daha ekleyin. 2005 yılında Wentworth Miller ve Dominic Purcell‘in başrollerinde oynadığı “T-Bag” gibi bir efsane kötü karakteri bu sektöre kazandıran Michael Scofield ve Lincoln Burrows kardeşlerin Fox River State Hapishanesi‘nden kaçışını konu alan Prison Break geri dönüyor!

Zekasına hayran olduğumuz tü vücudunu dövme ile kaplarken yüksek güvenlikli hapishanenin haritasını işleyerek “Vay arkadaş” dedirten sonrasında efsane olayların döndüğü, kimisine göre 4. sezonu eski sezonların tadını vermese de harika bir final ile son bulan Prison Break resmi olarak FOX tarafından geri dönüyor!

Evet, Miller ve Purcell, yani Scofield ve Burrows kardeşler de dizide olacak. Finalini görmüş olanların kafasını karıştıran bir detay bu evet. Ama konu belli olmadığı, sadece geleceği kesinleştiği için tahminde bulunalım. Belki de hapishaneye girişin öncesi konu alınabilir. Ya da sonrası alınır klasik Amerikan sürprizi ile “Aslında rüyaymış” gibi birşeyler ile devam ettirecek olabilirler.

İlk sezonların heyecanı olur mu? Pek sanmıyorum, ama bittiğinde birçok kişinin “Helal olsun la” dediği, “Sen yapar mıydın hacı?” diye izleyen arkadaşlarıyla konuştuğu finalin devamının gelmesini de hemen hemen izlemiş olan herkes istiyordu. Bu sebeple benim şu haberi girmek için resmi duyuruyu görünce şu anda yeni sezonunu beklediğim en önemli dizi konumuna geldi. 

Teknik ekibin de aynı şekilde kaldığı ve iki star dışındaki kadronun daha belli olmadığı -ya da bilgi verilmediği- bir gerçek. Ama ne olursa olsun Theodore Bagwell olmalı diyorum ben. Robert Knepper‘a cuk diye oturan, harika canlandırdığı bu karakter birçok Prison Break fanı tarafından kardeşlerden bile daha önemli hale gelmişti çünkü. Bakalım. detaylar artık ufaktan ufaktan gelecektir. Teaser, trailer falan gelince de belki de olayı biraz kavrarız.

Yeni sezon kaç bölüm olacak? Kaç sezon devam edecek? Ne zaman yayınlanır? gibi sorular kafanızda varsa benim gibi, Şimdilik 2016-2017 sezonunda gelebileceği söyeniyor. Yani 2016 Eylül – 2017 Haziran döneminde gelmesi muhtemel. 8-10 bölüm ya da duruma göre değişiklik gösterecek ve Nisan’da çekimler start verecekmiş.  “Prison Break ney ki?” diyenleriniz olacaksa şimdi usul usul bu haberi kapatıp gidip Prison Break pilot bölümünü açsın. Altyazılı sevmeyenler için ne kadarı yapılmıştı hatırlamıyorum ama Büyük Kaçış adıyla Star’da falan da yayınlandı bu dizi dublaj ile. Dublaj berbattı orası ayrı, ama yine de dizi güzel sonuçta.

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Lumia 650 Ne Zaman Çıkacak?

Lumia 650 Ne Zaman Çıkacak?

17 Ocak 2016
210 Görüntülenme
Mediakraft Ekibinin Şirinlerini Seçtik

Mediakraft Ekibinin Şirinlerini Seçtik

20 Nisan 2016
210 Görüntülenme
Arabanın Aküsü Biterse Bunu Yapın [Video]

Arabanın Aküsü Biterse Bunu Yapın [Video]

8 Ocak 2016
235 Görüntülenme