Evden Eve Nakliyat

PHP ile Twitter API Kullanarak Uygulamaya Bağlanma

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Steve Jobs’tan 13 İlham Verici Söz

Tasit.com otomobil markaları için ayrı uygulamalar yayınlamaya başladı

Mobil 20 Ağustos 2015
78 Görüntülenme

Mobilde uygulamaların bölünme trendine Tasit.com da katıldı. İkinci el araçlara ait yüz binlerce ilanı cebinize getiren girişim, mobil uygulamasından bağımsız olarak markalara özel Tasit.com uygulamaları yayınlamaya başladı.

Bugüne kadar 13 markaya özel uygulama yayınlayan Tasit.com’un açılımı Opel, Renault, Volkswagen, Hyundai, Mercedes Benz, BMW, Ford, Audi, Toyota, Fiat, Skoda, Mini ve Porsche’yi kapsıyor.

Söz konusu otomobiller olduğunda yalnızca belirli bir markaya ilgi duyan ya da sahip olduğu markayı daha yakından takip etmek isteyen bir kitlenin her zaman var olduğu bir gerçek. Tasit.com’un markalara özel uygulamaları da bu gerçekten yola çıkıyor ve bu kitlelerin Tasit.com’un kalabalık uygulaması içinde arama yapmasına gerek kalmadan, istediği içeriğe ya da ilana kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor.

Tasit.com Porsche, Tasit.com Ford vb. şekilde adlandırılan uygulamaların her biri ana uygulamayı markalara göre özelleştirilmiş biçimde sunuyor. İlgili markayla ilgili haberleri, video ve yazılı içerikleri ve ilanları uygulama üzerinden görüntülemeniz mümkün. Özelliğin Tasit.com web sayfasında uzunca bir süredir kullanıldığını hatırlatmak da faydalı olabilir.

Son dönemde sıklıkla gördüğümüz ana uygulamanın bölünmesi, girişimlerin mobilde ve uygulama mağazalarındaki penetrasyonuyla ilgili bir konu. Markalara özel üretilen içerikleriyle uygulamaların, otomobil markalarını Tasit.com’a bir adım daha yaklaştırma potansiyeli de bulunuyor. Tasit.com özel uygulamalarını farklı markalar için geliştirmeye devam edecek, aldığımız bilgiye göre 11 farklı markaya ait Tasit.com uygulamasının yakın zamanda uygulama mağazalarında yer alması planlanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
İTİRAF ET – Gizlice Ağladın Mı?

İTİRAF ET – Gizlice Ağladın Mı?

28 Nisan 2016
77 Görüntülenme
Tipine Bakıp İsmini Tahmin Et – İnsan Sarrafı

Tipine Bakıp İsmini Tahmin Et – İnsan Sarrafı

17 Nisan 2016
93 Görüntülenme
Gerçeğini Aratmayan Model Uçak [Video]

Gerçeğini Aratmayan Model Uçak [Video]

16 Ocak 2016
105 Görüntülenme
Birde 2 Yıl Sonraki Halini Görün

Birde 2 Yıl Sonraki Halini Görün

20 Mart 2016
79 Görüntülenme
LG G5’in Lite sürümü sızdırıldı

LG G5’in Lite sürümü sızdırıldı

26 Mart 2016
85 Görüntülenme
Merkür’ü Anadolu’dan izlediler

Merkür’ü Anadolu’dan izlediler

13 Mayıs 2016
81 Görüntülenme