Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Tasit.com otomobil markaları için ayrı uygulamalar yayınlamaya başladı

Mobil 20 Ağustos 2015
157 Görüntülenme

Mobilde uygulamaların bölünme trendine Tasit.com da katıldı. İkinci el araçlara ait yüz binlerce ilanı cebinize getiren girişim, mobil uygulamasından bağımsız olarak markalara özel Tasit.com uygulamaları yayınlamaya başladı.

Bugüne kadar 13 markaya özel uygulama yayınlayan Tasit.com’un açılımı Opel, Renault, Volkswagen, Hyundai, Mercedes Benz, BMW, Ford, Audi, Toyota, Fiat, Skoda, Mini ve Porsche’yi kapsıyor.

Söz konusu otomobiller olduğunda yalnızca belirli bir markaya ilgi duyan ya da sahip olduğu markayı daha yakından takip etmek isteyen bir kitlenin her zaman var olduğu bir gerçek. Tasit.com’un markalara özel uygulamaları da bu gerçekten yola çıkıyor ve bu kitlelerin Tasit.com’un kalabalık uygulaması içinde arama yapmasına gerek kalmadan, istediği içeriğe ya da ilana kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor.

Tasit.com Porsche, Tasit.com Ford vb. şekilde adlandırılan uygulamaların her biri ana uygulamayı markalara göre özelleştirilmiş biçimde sunuyor. İlgili markayla ilgili haberleri, video ve yazılı içerikleri ve ilanları uygulama üzerinden görüntülemeniz mümkün. Özelliğin Tasit.com web sayfasında uzunca bir süredir kullanıldığını hatırlatmak da faydalı olabilir.

Son dönemde sıklıkla gördüğümüz ana uygulamanın bölünmesi, girişimlerin mobilde ve uygulama mağazalarındaki penetrasyonuyla ilgili bir konu. Markalara özel üretilen içerikleriyle uygulamaların, otomobil markalarını Tasit.com’a bir adım daha yaklaştırma potansiyeli de bulunuyor. Tasit.com özel uygulamalarını farklı markalar için geliştirmeye devam edecek, aldığımız bilgiye göre 11 farklı markaya ait Tasit.com uygulamasının yakın zamanda uygulama mağazalarında yer alması planlanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Hayrettin Röportaj Yaparsa [Video]

Hayrettin Röportaj Yaparsa [Video]

20 Ocak 2016
175 Görüntülenme
Sürme Cam Kapı

Sürme Cam Kapı

6 Eylül 2016
161 Görüntülenme
VLC’den Xbox One Atağı!

VLC’den Xbox One Atağı!

2 Mayıs 2016
177 Görüntülenme
Home Windows 10’un gerçek maliyeti

Home Windows 10’un gerçek maliyeti

2 Mayıs 2016
134 Görüntülenme
Dünyanın En Pahalı 10 Akvaryum Balığı

Dünyanın En Pahalı 10 Akvaryum Balığı

24 Mayıs 2016
189 Görüntülenme
Huawei Honor Holly 2 Plus Tanıtıldı

Huawei Honor Holly 2 Plus Tanıtıldı

29 Ocak 2016
168 Görüntülenme