NASA açıkladı: Üçü yaşanabilir 7 yeni gezegen keşfedildi

Turkcell ve Yandex, Yerli Arama Motoru ‘Yaani’ İçin Ortak Oldular

Hindistan’da Yenilenmiş Galaxy Note 7 Satılacağı İddiaları Yalanlandı

Apple, merakla beklenen yeni kampüsü Apple Park’ı Nisan’da açıyor

Telefon Konuşmanızı Gizlice Kayıt Etmenizi Sağlayan Telefon Kılıfı: Just in Case

Donanım 26 Ocak 2016
155 Görüntülenme

Telefon konuşmalarının gizliliği, konuşmayı yapan kişilerin kendini güvende ve rahat hissedebilmesi açısından son derece önemlidir. Bu nedenle konuşma yaptığımız sırada bu konuşmanın gizli kalmasını isteyebiliriz ancak bazı kişilerle yaptığımız konuşmalar öneminin korunması ve “sözde kalmaması” adına önemlidir. Böyle durumlarda telefonlarından yaptıkları konuşmaları kayıt altına almak isteyenler için özel olarak üretilmiş bir kılıf mevcut.

Just in Case” isimli bu telefon kılıfı, iPhone’lara özel olarak üretilmiş olan ve kayıt yapabilen bir telefon kılıfı. Kılıfın üzerinde bulunan tuşlar, telefon konuşması yaptığınız sırada çabucak ve kolayca telefon konuşmanızı kayıt altına alabilmenizi sağlıyor. Bu kılıfta bulunan kayıt özelliği sayesinde istediğiniz konuşmayı saklayabiliyor ve belkide sizin için birkaç sözden çok daha önemli olan şeyleri kaybetmiyorsunuz. Just in Case’in telefon konuşmalarını kaydedebilen bir kılıf olması onu türünün tek örneği yapıyor ancak telefon konuşmalarını kaydedebilen birçok uygulama da mevcut.

Bu gibi uygulamalar telefon konuşmalarını kaydedebiliyorlar ancak telefonda yüklü olmaları nedeniyle siz telefon konuşmanızı yaparken bu uygulamaları açmakla uğraşıyorsunuz. Just in Case bu uygulamalara oranla çok daha pratik bir yapıya sahip. Sadece “kaydet-durdur” ve “geri sar” komutlarını kullanmanızı sağlayan iki adet tuşa sahip olan kılıf, yanında 2 GB hafıza alanına sahip microSD ile kullanıcılara sunuluyor (iPhone’un microSD ile uyumsuz olduğu düşünülmemiş).

Şu an Indiegogo’da bağış toplayan Just in Case, 25000 dolar hedefe sahip ve şimdiden 2500 dolar toplamayı başarmış.

Kaynak: Gizmodo 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
LG’den inanılmaz hata

LG’den inanılmaz hata

27 Ocak 2016
145 Görüntülenme
Quadro Smart Watch S71 kazanan talihli belli oldu

Quadro Smart Watch S71 kazanan talihli belli oldu

14 Mayıs 2015
150 Görüntülenme