Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Tim Cook: ‘Apple Watch İlk Modern Akıllı Saat Olacak’

Teknoloji Haberleri Perşembe Mart 19th, 2015
577 Görüntülenme
Tim Cook:

Apple Watch’un piyasaya sürülmesine kısa bir süre kala Tim Cook’un açıklamalarına daha fazla rastlar olduk. Son olarak Fast Company ile kapsamlı bir röportaj gerçekleştiren Cook, Apple Watch ve diğer Apple ürünleriyle ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

Apple’ın ilk saati olan Apple Watch‘un ilk dikkate değer akıllı saat olduğunu vurgulayan Cook, “İlk MP3 oynatıcıyı üreten biz değildik. İlk tableti de biz üretmedik ve akıllı telefonu ilk piyasaya süren de biz olmadık. Ancak biz ilk modern akıllı telefonu ürettik ve Apple Watch da ilk modern ve dikkate değer akıllı saat olacak” sözleriyle ilk olmanın önemli olmadığını ve önemli olan şeyin gelişmiş cihazlar üretebilmek olduğunu dile getirdi.

Akıllı saatler konusunda diğer üreticileri de eleştiren Apple CEO’su, “Telefon, tablet ve Mac’te kullanılan etkileşim yöntemlerini küçük ekranda kullanmak olanaksız. Bunun farkına varamayan firmalar, bizim iPhone için geliştirdiğimiz yakınlaştırma hareketlerini ve diğer kaydırma hareketlerini saatlerinde kullanıyor” şeklinde konuştu.

LOG

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler