Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Tinder profesyoneller için eşleşme sağlıyor

Mobil 8 Ağustos 2015
254 Görüntülenme

Cannes Lions 2015‘in açılış konuşmacılarından biri olan Tinder Kurucu Ortağı ve Başkanı Sean Rad, Tinder’ın arkadaşlık dışındaki ilişkiler için de bir başlangıç noktası olabileceğini söylemişti. Aynı ortamda bulunan ancak birbirini tanımayan insanların kimliklerini şeffaf hale getiren Tinder, başta profesyonel etkinlikler olmak üzere farklı alanlarda da aynı işlevi görebilirdi… Ve şimdi Tinder bu potansiyeli kullanmaya başlıyor.

Forbes ile bu yılki 30 Yaş Altı 30 etkinliği için iş birliği yapan Tinder, etkinliğin profesyonel katılımcılar arasında kullanılacak olan mobil uygulaması için networking özelliği geliştiriyor. Under 30 adlı mobil uygulama, 4-7 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Under 30 Summit’te bugüne kadar 30 Yaş Altı 30 listesine giren 2 bin isim tarafından kullanılacak. Etkinlikle ilgili gelişmeler, mesajlaşma ve bildirim gibi özellikleri olan uygulamanın, Türkçe’ye profesyoneller için hızlı eşleşme diye çevirebileceğimiz speed networking özelliği ise Tinder tarafından geliştiriliyor. Tinder’ın bu teknolojisini ilk kez farklı bir markayla iş birliğiyle farklı bir alana açtığını söylüyor Forbes.

Speed networking özelliği tahmin edebileceğiniz gibi Tinder’ın “hot or not” oyununu profesyonellere uyarlıyor. Under 30 etkinliği katılımcıları, etrafındaki kişilerin profesyonel profillerini sırayla görerek sağa ya da sola sürüklüyor. İlgi karşılıklı olduğunda kişiler birbirleriyle tanışabiliyor. Eşleşmeler, Tinder uygulamasından farklı olarak, elbette cinsiyete göre değil.

Bununla birlikte, diğer Match grup şirketleri Match.com ve OkCupid ile birlikte bu yıl sonunda halka açılacak olan Tinder’ın farklı ortaklıklar ve uygulamalarla yeni iş modelleri denemeye devam etmesini bekleyebiliriz.

Etiketler: , , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
HizliResim Scripti V1.2

HizliResim Scripti V1.2

25 Haziran 2015
473 Görüntülenme
Devlet Daha Çok Tweet Atacak

Devlet Daha Çok Tweet Atacak

10 Mart 2015
169 Görüntülenme
MGS’yi Unreal Engine 4 ile Oynayın!

MGS’yi Unreal Engine 4 ile Oynayın!

18 Ocak 2016
209 Görüntülenme
Hareket Eden Kağıttan Küre [Video]

Hareket Eden Kağıttan Küre [Video]

26 Aralık 2015
215 Görüntülenme
Kaygan Giriş Formu Tasarımı

Kaygan Giriş Formu Tasarımı

2 Kasım 2016
306 Görüntülenme