Lüks Ve Konforlu Araçlar İle Yolculuğun Tadını Çıkarın

PHP ile Excel Dosyaları Okuma ve Oluşturma

OnePlus 5 Oreo güncellemesi ile Face Lock kilidini getiriyor

PHP Toplu Mail Gönderme

TuneIn internet radyo Android Auto’ya geliyor!

Teknoloji Haberleri Pazar Mart 22nd, 2015
615 Görüntülenme

Geçtiğimiz yıl Google’ın yeni nesil otomobiller için başlattığı Android Auto platformu büyük otomobil üreticilerinden bazıları destek görmüştü.Android Auto projesine katkı sağlamak isteyen otomotiv devleri yakın gelecekteki modellerinde bu sistemi tamamen entegre etmeyi planlıyor. Bu platforma bir katkıda yüzlerce radyo istasyonları ve podcast yayını bulunan en iyi internet radyo altyapısına sahip TuneIn’den geldi.

Google’ın sürüş için optimize edilmiş ve sürücülerin kullanıcı arayüzü ile otomobil deneyimini eğlence, mesajlaşma ve navigasyon gibi ek özelliklerle donatılmış bir sistem olarak karşımıza çıkıyor Android Auto.

1427052092_img20150322211406.jpg

Tam bu noktada TuneIn radyo, Android Auto’da mevcut uygulamalar arasında yer alacak. Herhangi bir Android Auto donanımlı arabada çalışacak ve hizmet verecek olan TuneIn Radio, kullanıcıların kolayca sorunsuz bir şekilde radyo istasyonları ve popcast yayınlarını dinlemesi mümkün olacak.

Öte yandan Pioneer, hemen her arabaya monte edilebilir Android Auto birimlerini de tanıttı. Birimler 7-inç dokunmatik ekran ve CD/DVD oynatma yeteneğine sahipler.Android 5.0 Lolipop desteği bulunan Android Auto sürüş deneyimini daha eğlenceli bir hale getireceği söyleniyor. Ancak Android Auto ile ilgilenen kullanıcıların dalgınlığından dolayı kazalara sebep olabileceği de konuşuluyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler