PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Twitter Avrupa Çapında #İşBulmaFuarı Başlatıyor

Teknoloji Haberleri 3 Mayıs 2016
110 Görüntülenme

Twitter, Avrupa çapındaki tüm şirketleri 19 Mayıs ’ta sanal #İşBulmaFuarı üzerinden buluşmaya davet ediyor. Alanında tek olan bu online fuar, Türkiye dahil hem işverenleri hem de iş arayanları Avrupa çapında bir araya getiriyor.

Tüm gün boyunca farklı sektörlerden ve ülkelerden şirketler, Tweet atarak bünyelerindeki açık pozisyonlara en uygun adayları bulabilmek için çalışacak.

İnsan kaynakları veya eğitim alanlarındaki uzmanlar da yine #İşBulmaFuarı hashtagini kullanarak hem sanal ortamda çevrenin nasıl genişletilebileceği hem de hayallerdeki işi bulmaya dair ipuçları hakkında Tweet atabilecekler.

Twitter iş bulabilmeniz veya ilgilendiğiniz mesleklerle ilgili haberleri takip edebilmeniz için çok büyük bir platform

Twitter Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Avrupa Pazarlama Direktörü Brian Lavery konuyla ilgili: “Hayatta hangi işi yapıyor veya hangi işi yapmak istiyorsanız Twitter profesyonel profilinizi ve çevrenizi genişletmeniz, iş bulabilmeniz veya ilgilendiğiniz mesleklerle ilgili haberleri takip edebilmeniz için çok büyük bir platform.İşverenseniz Twitter; şirketinizi on-line platformlarda hareketlendirmek ve iş fırsatlarınıza en uygun adayları bulabilmek için mükemmel bir ortamdır. İşverenleri, iş arayanları ve sektörün uzmanlarını Twitter ’da 19 Mayıs tarihinde #İşBulmaFuarı çatısı altında bir araya getireceğimiz için büyük bir heyecan duymaktayız. O gün herkesin kuracağı bağlantıları görmek için sabırsızlanıyoruz. Hem şirketlere hem de çalışanlara başarılar diliyoruz” dedi.

#İşBulmaFuarı içinde nasıl yer alabilirsiniz?

Twitter; Türkiye özelinde bu önemli sosyal kampanya için hashtag ’i #İşBulmaFuarı olarak belirledi. Şirketlerin ayrıca #Pazarlama, #Üretim, #Finans gibi sektörler özelinde veya #İstanbul, #Ankara, #Bursa veya #Trabzon gibi il bazında hashtagler koymaları da dikkatlerin çekilmesini sağlar.

Daha fazla bilgi için şirketlerin kaydolması gerekiyor. Kaydın ardından measurement özel bir bilgilendirme paketi alacak ve Twitter ’ı iş bulma alanı olarak kullanmanın en incelikli yollarını öğrenmek amacıyla bir eğitim seansına katılabileceksiniz.

İş arayanlar ve sektörlerin uzmanları attıkları Tweet ’lere hashtagleri ekleyerek #İşBulmaFuarı içindeki tüm sohbetlere katılabilecekler. Uluslararası alanda ise #JobFair hashtag’inden fuarı takip edebilir.

Marketing Türkiye

Etiketler: , , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Xiaomi Max sızdırıldı

Xiaomi Max sızdırıldı

18 Nisan 2016
122 Görüntülenme
Fallout 4te GTA 5ten esinlenildi

Fallout 4te GTA 5ten esinlenildi

22 Haziran 2015
116 Görüntülenme
Türk Telekom’un rekorları

Türk Telekom’un rekorları

2 Mayıs 2016
110 Görüntülenme
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için 40 ipucu

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için 40 ipucu

2 Nisan 2015
76 Görüntülenme
Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

2 Aralık 2016
153 Görüntülenme