Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Urbanstationın yerini alan Workinton mobil çalışanların ilk adresi olmak istiyor

Girişimler 16 Aralık 2015
206 Görüntülenme

Sizlere ilk olarak 2012 yılında tanıttığımız Urbanstation, kendini Workinton markasıyla yeniliyor. Üstelik sadece kurumsal kimlik yenilenmesi değil, hizmetlerini daha ileri bir noktaya taşıyor.

Urbanstation, bildiğiniz gibi Türkiye’de ‘ofis-kafe’ modelinin ilk uygulayıcılarından biriydi. Şimdiye dek 7 şube ve 3 ilde 3000 m2’lik çalışma alanına erişen şirket, Workinton markasıyla çok daha ileri bir noktaya sıçrama yapıyor. Kısa süre içinde toplam 9000 m2 çalışma alanıyla hizmet vermeyi hedefliyor.

Aldığımız bilgilere göre şu anda Levent 199’da 2600 m2’lik bir alan ve Nişantaşı-Maçka’da 10 katlı bir binada hizmet veren Workinton, Urbanstation dönüşümü ve yeni şubelerin eklenmesiyle şube sayısı 11’e çıkaracak. Workinton’ın ortak çalışma alanlarında 1.200 kişi aynı anda çalışmasına imkanına sahip olacak.

Workinton-Gokhan BeydoganWorkinton da Urbanstation gibi kurumsal firmalardan küçük girişimlere kadar her türden mobil çalışana hitap ediyor. Workinton CEO’su Gökhan Beydoğan, uydu ofis, açık ve sanal hazır ofisleri ise tüm ihtiyaçlara karşılık vermek istediklerini dile getiriyor.

Beydoğan, Türkiye’de mobil çalışan (bağımsız çalışanlar, satış, pazarlama, lojistik vb.) sayısının 10 milyon kişi olduğunu ve bu rakamın dünyada 3 milyara yaklaştığını* ifade ediyor. Dolayısıyla pazardaki ciddi potansiyele dikkat çekiyor.

Açık alanlar tek fiyat

Workinton’da 3 kişiden 250 kişiye kadar seminer ve toplantı odaları kullanılabiliyor. Seminer ve toplantı odaları şubelere göre farklı fiyatlarla sunulurken; açık ofis kullanımı için tüm şubelerde aynı fiyatlandırma uygulanıyor.

Girişimciler günlük, kontörlü veya aylık sınırsız kullanım gibi paketlerden birini seçebiliyor. Paketler tüm şubelerde geçerli olmak üzere günlük 35 TL, aylık sınırsız kullanım 499 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Sanal ofis tarafında ise fiyatlar konuma ve pakete göre değişkenlik gösteriyor ve fiyatlar aylık 200 TL + KDV’den başlıyor.

Workinton hakkında daha fazla bilgiyi workinton.com adresinde bulabilir, açık ofis çalışma deneyimi hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

*Citrix Mobil Çalışanlar Araştırması

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Tacizci Hocaya Süper Şaka Şok Oldu

Tacizci Hocaya Süper Şaka Şok Oldu

9 Mayıs 2016
197 Görüntülenme
İTİRAF ET: Hiç Altına Kaçırdın mı?

İTİRAF ET: Hiç Altına Kaçırdın mı?

10 Mayıs 2016
218 Görüntülenme
Faraday Future FFZERO1 konsept modelini tanıttı

Faraday Future FFZERO1 konsept modelini tanıttı

6 Ocak 2016
185 Görüntülenme
Çubuk Kraker ile Kendini İfade Edebileceğin 9 Durum

Çubuk Kraker ile Kendini İfade Edebileceğin 9 Durum

17 Nisan 2016
174 Görüntülenme