PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Urbanstationın yerini alan Workinton mobil çalışanların ilk adresi olmak istiyor

Girişimler 16 Aralık 2015
129 Görüntülenme

Sizlere ilk olarak 2012 yılında tanıttığımız Urbanstation, kendini Workinton markasıyla yeniliyor. Üstelik sadece kurumsal kimlik yenilenmesi değil, hizmetlerini daha ileri bir noktaya taşıyor.

Urbanstation, bildiğiniz gibi Türkiye’de ‘ofis-kafe’ modelinin ilk uygulayıcılarından biriydi. Şimdiye dek 7 şube ve 3 ilde 3000 m2’lik çalışma alanına erişen şirket, Workinton markasıyla çok daha ileri bir noktaya sıçrama yapıyor. Kısa süre içinde toplam 9000 m2 çalışma alanıyla hizmet vermeyi hedefliyor.

Aldığımız bilgilere göre şu anda Levent 199’da 2600 m2’lik bir alan ve Nişantaşı-Maçka’da 10 katlı bir binada hizmet veren Workinton, Urbanstation dönüşümü ve yeni şubelerin eklenmesiyle şube sayısı 11’e çıkaracak. Workinton’ın ortak çalışma alanlarında 1.200 kişi aynı anda çalışmasına imkanına sahip olacak.

Workinton-Gokhan BeydoganWorkinton da Urbanstation gibi kurumsal firmalardan küçük girişimlere kadar her türden mobil çalışana hitap ediyor. Workinton CEO’su Gökhan Beydoğan, uydu ofis, açık ve sanal hazır ofisleri ise tüm ihtiyaçlara karşılık vermek istediklerini dile getiriyor.

Beydoğan, Türkiye’de mobil çalışan (bağımsız çalışanlar, satış, pazarlama, lojistik vb.) sayısının 10 milyon kişi olduğunu ve bu rakamın dünyada 3 milyara yaklaştığını* ifade ediyor. Dolayısıyla pazardaki ciddi potansiyele dikkat çekiyor.

Açık alanlar tek fiyat

Workinton’da 3 kişiden 250 kişiye kadar seminer ve toplantı odaları kullanılabiliyor. Seminer ve toplantı odaları şubelere göre farklı fiyatlarla sunulurken; açık ofis kullanımı için tüm şubelerde aynı fiyatlandırma uygulanıyor.

Girişimciler günlük, kontörlü veya aylık sınırsız kullanım gibi paketlerden birini seçebiliyor. Paketler tüm şubelerde geçerli olmak üzere günlük 35 TL, aylık sınırsız kullanım 499 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Sanal ofis tarafında ise fiyatlar konuma ve pakete göre değişkenlik gösteriyor ve fiyatlar aylık 200 TL + KDV’den başlıyor.

Workinton hakkında daha fazla bilgiyi workinton.com adresinde bulabilir, açık ofis çalışma deneyimi hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

*Citrix Mobil Çalışanlar Araştırması

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Doom 22 Yıl Sonra Yeni Bir Bölüme Kavuştu!

Doom 22 Yıl Sonra Yeni Bir Bölüme Kavuştu!

18 Ocak 2016
108 Görüntülenme
WordPress Tera Film Botu

WordPress Tera Film Botu

16 Ekim 2015
1.205 Görüntülenme
Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği 7 Detay

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği 7 Detay

25 Mayıs 2016
111 Görüntülenme
Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4 Aralık 2016
298 Görüntülenme
Overwatch’un Bire Bir Kopyası Mobil Oyun Yapıldı!

Overwatch’un Bire Bir Kopyası Mobil Oyun Yapıldı!

16 Haziran 2016
156 Görüntülenme