Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

WD My Passport Ultra

Donanım 22 Mart 2016
171 Görüntülenme

WD’nin 2.5 inç yapısındaki taşınabilir disk modellerinden olan WD My Passport Ultra siyah, beyaz, bordo ve lacivert gibi oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip. Renklerin dışında kullanıcılara kapasite olarak da oldukça geniş bir seçenek sunuluyor. Kapasite tercihleri 500 GB’dan başlayarak 1 TB, 2 TB ve 3 TB modellerden biri olarak yapılabiliyor. Teoride USB 2.0’a göre on kat daha hızlı olan USB 3.0 arabirimine sahip olan WD My Passport Ultra, pratikte ise USB 2.0’a kıyasla dört kata yaklaşan bir performans farkı ortaya koyuyor ve sahip olduğu diskin performansını kullanıcıya en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor.

Windows 10 sertifikalı ürünlerden biri olan WD My Passport Ultra 81.5 x 15.8 x 110 mm’lik ölçülere sahip. Ağırlık ise kapasite değişimlerine göre 150 gram ve 230 gram arasında değişkenlik gösteriyor. Ayrıca kasanın sağlamlık konusunda güven veren bir kalitesinin olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Birlikte gelen yazılımlarla dikkat çekmeyi başaran WD My Passport Ultra, “önce güvenlik” diyor. 256 bit AES donanım şifrelemesi sağlayan WD Security yazılımı ile verilerinizi her koşulda güvenli tutan diskte, yazılım tabanlı çözümlerin aksine performans konusunda hiçbir dezavantaj ortaya çıkmayacağı özellikle belirtiliyor. Ek olarak My Security uygulamasının yüklü olmadığı bilgisayarlarda da şifre ekranını kullanabilmeniz sağlanmış ve böylece kullanacağınız her bilgisayara yazılım kurma sıkıntısı da ortadan kalkıyor. Kolaylık olması açısından bilinen bilgisayarlarda kilidin otomatik açılacak şekilde ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.

WD My Passport Ultra, performansı açısından da günümüzün en başarılı ürünleri arasında. Yaptığımız testlere göre okuma ve yazma değerlerinde alınan 110 MB üzerindeki değerler diskin gerçekten de iddialı bir model olduğunu gözler önüne seriyor. Kullanıcılara sunulan yazılım tabanlı özelliklerden bir diğeri de WD Backup. Böylece bilgisayara veya bulut ortamına düzenli olarak yedek alınabiliyor, zaman programlaması yapılabiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kadınların Gizli Dünyaları

Kadınların Gizli Dünyaları

26 Mayıs 2016
180 Görüntülenme
İşte iPhone SE AnTuTu testi

İşte iPhone SE AnTuTu testi

23 Mart 2016
154 Görüntülenme
Çölde İlginç Deney [Video]

Çölde İlginç Deney [Video]

6 Şubat 2016
139 Görüntülenme
Brain it on the truck! – 35. Bölüm – 1. Dünya

Brain it on the truck! – 35. Bölüm – 1. Dünya

21 Kasım 2016
113 Görüntülenme
PHP ile Dosya İndirme İşlemi

PHP ile Dosya İndirme İşlemi

21 Aralık 2015
506 Görüntülenme