WordPress Eklentiye ait Klasör Dizin Adresi Öğrenebileceğiniz Kodlar

PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

WD My Passport Ultra

Donanım 22 Mart 2016
139 Görüntülenme

WD’nin 2.5 inç yapısındaki taşınabilir disk modellerinden olan WD My Passport Ultra siyah, beyaz, bordo ve lacivert gibi oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip. Renklerin dışında kullanıcılara kapasite olarak da oldukça geniş bir seçenek sunuluyor. Kapasite tercihleri 500 GB’dan başlayarak 1 TB, 2 TB ve 3 TB modellerden biri olarak yapılabiliyor. Teoride USB 2.0’a göre on kat daha hızlı olan USB 3.0 arabirimine sahip olan WD My Passport Ultra, pratikte ise USB 2.0’a kıyasla dört kata yaklaşan bir performans farkı ortaya koyuyor ve sahip olduğu diskin performansını kullanıcıya en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor.

Windows 10 sertifikalı ürünlerden biri olan WD My Passport Ultra 81.5 x 15.8 x 110 mm’lik ölçülere sahip. Ağırlık ise kapasite değişimlerine göre 150 gram ve 230 gram arasında değişkenlik gösteriyor. Ayrıca kasanın sağlamlık konusunda güven veren bir kalitesinin olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Birlikte gelen yazılımlarla dikkat çekmeyi başaran WD My Passport Ultra, “önce güvenlik” diyor. 256 bit AES donanım şifrelemesi sağlayan WD Security yazılımı ile verilerinizi her koşulda güvenli tutan diskte, yazılım tabanlı çözümlerin aksine performans konusunda hiçbir dezavantaj ortaya çıkmayacağı özellikle belirtiliyor. Ek olarak My Security uygulamasının yüklü olmadığı bilgisayarlarda da şifre ekranını kullanabilmeniz sağlanmış ve böylece kullanacağınız her bilgisayara yazılım kurma sıkıntısı da ortadan kalkıyor. Kolaylık olması açısından bilinen bilgisayarlarda kilidin otomatik açılacak şekilde ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.

WD My Passport Ultra, performansı açısından da günümüzün en başarılı ürünleri arasında. Yaptığımız testlere göre okuma ve yazma değerlerinde alınan 110 MB üzerindeki değerler diskin gerçekten de iddialı bir model olduğunu gözler önüne seriyor. Kullanıcılara sunulan yazılım tabanlı özelliklerden bir diğeri de WD Backup. Böylece bilgisayara veya bulut ortamına düzenli olarak yedek alınabiliyor, zaman programlaması yapılabiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Şahane Bir Giriş Yapan Butonu ve Paneli

Şahane Bir Giriş Yapan Butonu ve Paneli

29 Eylül 2016
172 Görüntülenme
Böyle Saç Kesimi Gördünüz mü? [Video]

Böyle Saç Kesimi Gördünüz mü? [Video]

13 Aralık 2015
122 Görüntülenme
BMW İnat Etti Ambulansa Yol Vermedi

BMW İnat Etti Ambulansa Yol Vermedi

9 Eylül 2015
118 Görüntülenme
Protez Saçın Değişim Etkisi [Video]

Protez Saçın Değişim Etkisi [Video]

30 Aralık 2015
231 Görüntülenme