Evden Eve Nakliyat

Web Sitenizi İyileştirin

Responsive Profile Formu

Bootstrap Giriş Sayfası Tasarımı

Kayıt Sayfası Form Tasarımı

Webrazzi Summit 2015 programı ve önemli bilgiler

Teknoloji Haberleri 15 Ekim 2015
37 Görüntülenme

Heyecanla beklediğiniz Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit için geri sayım hızla sürerken. 21-22 Ekim tarihlerinde Wyndham Grand Levent’te gerçekleşecek konferansımızın programı da hazırlandı ve yayına alındı. Webrazzi Summit 2015 programına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Toplam 5 sahne 2 gün boyunca 2000 kişi için Borsa İstanbul gonguyla açılıyor

2 gün sürecek ve 2000 katılımıcıyı ağırlayacak olan Webrazzi Summit’te, toplam 2 ana salon, 2 workshop odası ve 1 demo sahnesiyle çok yoğun ve bilgi dolu bir program hazırladık. Bu yoğun ve internet sektörü için önemli olan konferans programımızı da Borsa İstanbul’un sabah gongunu çalarak açacağız.

Webrazzi Summit’in ilk günü olan 21 Ekim’de sabah ilk oturumumuzda gerçekleşecek olan gong töreni, Borsa İstanbul’un desteği ile konferans sahnemizden gerçekleşecek.

İlgi alanlarına uygun zamanlama ve salon dağılımı

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da oturumlarımızı ve salon dağılımını katılımcılarımızı zorlamayacak ve rahatlıkla zamanlarını yönetebilecekleri bir yapıda kurgulamaya çalıştık. İlgi alanlarına göre salonların ayrıldığı ve zamanların da buna göre ayarlandığı programımızda yoğun görünen program içinde kendinize uygun oturumları kolaylıkla seçebileceğinizi düşünüyoruz.

Katılacağınız oturumları seçin, kendi programınızı hazırlayın

Program ekranımızda ilginizi çeken ve katılmak istediğiniz oturumların üzerine tıkladığınızda, o oturum seçilmiş duruma gelecek ve “Program Oluştur” düğmesi ile kendinize .pdf formatında size özel programınızı bastırabileceksiniz. Böylece ko nferans günü hangi salona gideyim derdiniz şimdiden çözülmüş olacak.

Teknik konulara odaklı 8 saatlik workshop

2 farklı workshop odasında birbirinden değerli, konulara biraz daha derinlemesine giren ve çoğunlukla teknik ağırlıklı tam 8 saatlik oturum da Webrazzi Summit’te sizleri beliyor. Yayınladığımız programda workshop salonları ile ilgili bilgileri de bulabilirsiniz.

Girişimciler için Startup Lounge Demo sahnesi hazır

Webrazzi Summit’te bu sene girişimciler ve yatırımcılar için de çok özel bir bölümümüz var. Startup Lounge ismini verdiğimiz özel bölümümüzde 50’den fazla şirket yer alacak ve bu alana kurulan demo sahnemiz de girişimlerin demoları gerçekleştirilecek.

Webrazzi Arena 12 yerli şirketi ana sahneye taşıyacak

Ayrıca bildiğiniz gibi Webrazzi Summit ana sahnesi de ilk kez gerçekleşecek olan Webrazzi Arena’ya ev sahipliği yapacak. Sektörün de büyük olasılıkla bir çoğunu ilk kez duyacağı 12 yerli girişimin yarışacağı Webrazzi Arena’nın kazanan ilk 3 şirketi Webrazzi desteği ile dünya pazarlarına ulaşma imkanı bulacaklar.

Webrazzi Summit networking uygulaması ile diğer katılımcılara ulaşabilirsiniz

Eğer kaydınızı yaptırdıysanız gecikmeden Webrazzi Summit 2015’e özel networking uygulamamızı indirip konferas katılımcıları ile iletişime geçebilir ve görüşmelerinizi ayarlamaya başlayabilirsiniz. Uygulamamız iOS ve Android platformları için hazırlanmış olup, bu linkteki haberimizden detayları alabilirsiniz.

Yerinizi ayırtmadıysanız son günler

Eğer henüz Webrazzi Summit’e yerinizi ayırtmadıysanız, son günlerin içinde olduğumuzu hatırlatmak isterim. Konferansın son kontenjanı da bugün satışa sunuldu ve büyük olasılıkla kısa süre içinde son biletlerimiz de tükenecek.

Henüz yerinizi ayırtmadıysanız bizi arayarak ya da online olarak şimdi kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Hubble Uzay Teleskobunun 25. Yıl Albümü

Hubble Uzay Teleskobunun 25. Yıl Albümü

25 Nisan 2015
61 Görüntülenme
Çinin 4G kullanıcı sayısı 250 milyona ulaştı

Çinin 4G kullanıcı sayısı 250 milyona ulaştı

25 Ağustos 2015
53 Görüntülenme
Telefonumu Nasıl Hızlı Şarj Ederim?

Telefonumu Nasıl Hızlı Şarj Ederim?

28 Ocak 2016
83 Görüntülenme
Motorlu Testere ile Traş

Motorlu Testere ile Traş

17 Eylül 2015
60 Görüntülenme
YouTube bu cihazlarda çalışmayacak!

YouTube bu cihazlarda çalışmayacak!

21 Nisan 2015
73 Görüntülenme
Android Nasıl Doğdu?

Android Nasıl Doğdu?

8 Nisan 2015
68 Görüntülenme
Acer Aspire R11

Acer Aspire R11

19 Ocak 2016
74 Görüntülenme