Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Webrazzi Summit 2015’in yeni konuşmacıları belli oldu

Teknoloji Haberleri Cuma Ekim 9th, 2015
814 Görüntülenme

Webrazzi Summit‘e artık iki haftadan kısa bir süre kaldı ve biz de etkinlik programını son haline getirmeye çalışıyor. Biz program üzerinde çalışmaya devam ederken artık kesinleşen yeni tur konuşmacılarımızı sizlerle paylaşmak istedik.

Webrazzi Summit 2015’te gerçekleşecek olan iki organizasyonumuzu da hatırlatmak istiyoruz: Startup Lounge ve Webrazzi Arena. Bir girişimcilik yarışması olan Webrazzi Arena için başvurular çoktan sona erdi, hatta katılımcı şirketler bile belirlendi. Startup Lounge‘da ise girişimciler 2 gün boyunca girişimlerini tanıtıp katılımcılarla, yani potansiyel iş ortakları, müşterileri ve yatırımcılarıyla tanışma fırsatı bulacak.

Henüz Webrazzi Summit için kaydınızı yaptırmadıysanız, bilet satışlarımız açıkken hemen kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz.

Yeni konuşmacılarımıza dönecek olursak; ARYA Women Investment Platform kurucusu Ahu Serter, IBM Kıdemli Bulut Çözümleri Yöneticisi Bora Taşer, Moda ve Yaşam Bloggerı Buse Terim, Hera Partners’ın Kurucu Ortağı Duygu Öktem, Maçkolik kurucu ortağı Erdem Yurdanur, Lidyana kurucu ortağı Hakan Baş, Freelancer.com Avrupa Yöneticisi Kayvan Nikjou, Spotify Reklamveren ve Ortaklıklar Müdürü Kerli Nurmoja, Alarko Holding Yönetim Kurlu Üyesi Leyla Alaton, Yemeksepeti Kurucu Ortağı Melih Ödemiş, Instacart Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Emirdağ, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu, Borsa İstanbul Özel Pazar Direktörü Recep Bildik, optivo E-posta Pazarlaması Evangalisti Rene Kulka, Naspers Grubu Küresel Strateji Başkanı Sebaastian Vaessen, P&G Türkiye Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, epoq Kurucusu ve Yönetici Direktörü Thorsten Mühlig, Truecaller CTO’su Umut Alp ve Kariyer.net CEO’su Yusuf Azoz kesinleşen son konuşmacılarımız oldular.

Daha önce açıkladığımız konuşmacılarımızla birlikte tüm kesinleşmiş konuşmacılarımıza Webrazzi Summit sitesinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2015 Yeni Konuşmacıları

Ahu Serter – ARYA Women Investment

Bora Taşer – IBM

Buse Terim

Duygu Öktem – HERA Partners

Erdem Yurdanur – Maçkolik

Hakan Baş – Lidyana

Kayvan Nikjou – Freelancer.com

.jpg” alt=”Kerli Nurmoja – Spotify” width=”175″ height=”175″/>

Kerli Nurmoja – Spotify

Leyla Alaton - Alarko Holding

Leyla Alaton – Alarko Holding

Melih Ödemiş - Yemeksepeti

Melih Ödemiş – Yemeksepeti

Murat Emirdağ - Instacart

Murat Emirdağ – Instacart

Ömer Taviloğlu - Mudo

Ömer Taviloğlu – Mudo

Tankut Turnaoğlu - P&G

Recep Bildik – Borsa İstanbul

Rene Kulka - Optivo

Rene Kulka – Optivo

Sebastiaan Vaasen - Naspers

Sebastiaan Vaasen – Naspers

Tankut Turnaoğlu - P&G

Tankut Turnaoğlu – P&G

Thorsten Müehling - Epoq

Thorsten Müehling – Epoq

Umut Alp - Truecaller

Umut Alp – Truecaller

Yusuf Azoz - Kariyer.net

Yusuf Azoz – Kariyer.net

Webrazzi Summit 2014’ten bazı görüntüleri sizler için derlediğimiz konferans videomuzda aşağıda izleyebilirsiniz. Ek olarak Webrazzi Summit 2014 konferansının, yani geçen senenin, konuşmacılarına, programına ve 2 farklı salonda gerçekleşen sunumların/oturumların tamanına dilerseniz hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2015 Sponsorları’na teşekkürler

Webrazzi Summit 2015’in Elmas sponsorları geçen yıl da olduğu gibi Markafoni ve Turkcell oldular. Platin sponsorlarımız Borsa İstanbul Özel Pazar, mynet, PayU ve TEB, Altın Sponsorlarımız Amazon Web Services, Angelfish, Bukoli, CrenvoİK, EnUygun.com, Genesys, IBM, incir.com, ininal, metrics34, Radore ve Obase, Gümüş sponsorlarımız ise Admitad.com, Digitouch, iyzico, Kariyer.net ve Kliksa.com, medya sponsorlarımız arabnet, Arctic Startup, DigitalAge, Forbes, MediaCat, Sözcü, Reuters, Startup Dergisi, TechCrunch ve Wamda, destekleyenler ise Blogelli ve GittiGidiyor oldular. Tüm sponsorlarımıza konferansa verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler