Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

WhatsApp sesli arama özelliği davetiyesini tekrar aktif etti!

Teknoloji Haberleri Çarşamba Mart 25th, 2015
630 Görüntülenme

WhatsApp geçtiğimiz haftalarda uzun zamandır beklenen sesli arama özelliğini davetiye yoluyla kullanıcılara sunmuştu. Ancak ilk gün bu özelliği aktif eden kullanıcıların yanında daha sonraki günlerde bu özelliği aktif edememe sorununun neden kaynaklandığını birçok kullanıcı anlayamamıştı. Oysa ki bunun sebebi WhatsApp’ın davetiye yoluyla serbest bıraktığı bu özelliği periyodik olarak kapatmasında saklıydı.

WhatsApp bugün itibariyle sesli arama özelliğinin aktif edilebilmesi için davetiye sistemini tekrar aktif duruma getirdi. WhatsApp’ın sesli arama özelliğini kullanabilmek için yapmanız gereken ufak bir işlem var. İşte WhatsApp sesli arama özelliğini aktif hale getirmenin yolu.

Öncelikle cihazınızda WhatsApp 2.12.14sürümün kurulu olması lazım. Ardından sesli görüşme özelliği aktif olan birisi tarafından çağrı almanız gerekiyor. Eğer bu sesli görüşme özelliğine sahip bir arkadaşınız yoksa eyuksel908@gmail.com hesabımdan bana ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışacağım. Bu arada bazı arkadaşların bu tür haberlerde telefon numarasını yazdığını görüyoruz. Burada belirtmek isterim ki kişisel bilgileriniz ve sizin güvenliğiniz açısından telefon numaralarının yer aldığı yorumlar onaylanmayacaktır.

Uyarı: Arayan kişiyi rehberinizi kayıt etmeniz gerekiyor. Özellik aktif olduktan sonra arayan numarayı silebilirsiniz.

http://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-12-14-android-apk-download/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler