Evden Eve Nakliyat

CSS ile Oluşturulmuş Takvim Şablonu

Geçişli Slider Yapımı

Otomatik Geçişli Slider Yapımı

Dünyanın En Pahalı 14 Maddesi

Windows Phone Mağazası Yıl Sonuna Doğru Daha Da Küçülecek!

Mobil 17 Haziran 2016
101 Görüntülenme

Günümüzde patlama yapması beklenirken tam tersine değişikliği eksi yönde yapmaya devam eden ve Lumia 950 ile Lumia 950 XL gibi hamlelere karşın Windows Store adındaki mağazasının yetersizliği ile serbest dalış ile gerilemeye devam eden Windows Phone adına bir sorun daha ortaya çıkabilir.

Microsoft‘un zorunlu kıldığı açıklamasına göre 30 Eylül tarihine kadar Windows Mağaza’daki tüm uygulamalar International Age Rating Coalition (IARC) olarak bilinen Uluslararası Yaş Derecelendirme Koalisyonu‘nun belirlediği yaş sınırlarına uygun bir şekilde uygulamalarına bu yaş kısıtlama ibaresini eklemeyen geliştiricilere ait uygulamalar mağazadan kaldırılacak.

En son Google Play’e getirilen yaş derecelendirmeleri sistemine geçen Windows Phone platformu bu noktada birçok geliştiricinin dönüp bakmadığı uygulamalara da sahip olmasıyla eleştirilmekte. Bu noktada uygulamayı mağazaya koyup ilgilenmeyen geliştiricilerin uygulamaları mağazadan silineceği için bu sebeple ciddi oranda mağazadaki uygulama sayısında düşüş olma ihtimali bulunuyor.

Bakalım 30 Eylül sonrasında Windows Mağaza’da uygulama sayısında nasıl bir değişiklik olacak. Fakat sürekli felaket tellalı gibi negatif haberlere konu olan Windows Phone’un sonu da pek hayra alamet görünmüyor gibi..
5 Türk Yapımı Telefon videomuzu izlemek ve anketimize katılmak için buraya tıklayın! Etiketler : #windows phone #wp #Windows store

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Nokia harita servisi HERE’yi satıyor! 

Nokia harita servisi HERE’yi satıyor! 

11 Nisan 2015
68 Görüntülenme
Galaxy S6 kutudan çıktı [video]

Galaxy S6 kutudan çıktı [video]

31 Mart 2015
86 Görüntülenme
Apple Watch Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Apple Watch Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

10 Mart 2015
73 Görüntülenme
Dünyanın Anlatılmış En KORKUNÇ Hikayeleri

Dünyanın Anlatılmış En KORKUNÇ Hikayeleri

27 Nisan 2016
76 Görüntülenme