Volkan Bilimci, Aktif Haldeki Volkanın içine Düştü!

Google Oturum Sorunu Üzerine Resmi Açıklama

Google’ın anlık mesajlaşma uygulaması Allo masaüstüne geliyor

Öğrenci odaklı mobil sadakat uygulaması Mumbara, Denizli’den Anadolu’ya yayılmak istiyor

Xbox Sunucularının Çökmesine Sinirlenen Snoop Dogg, Microsoft’a Hayatının Küfrünü Etti

İnternet 15 Ocak 2016
155 Görüntülenme

Dünyanın en çok tercih edilen oyun konsollarından birisinin üreticisi olan Xbox, birkaç gündür server sorunları yaşıyor. Oyuncuların başka oyuncular ile oynamak istemesine rağmen bağlantı yapamamasına neden olan bu sorun, bazı oyuncuları çileden çıkarttı ve Xbox, doğal olarak çok büyük tepkiler aldı. Online oyun servisi sağlamak için “Gold Üyelik” adı altında ücret alan Xbox, konsol sahiplerinin söylediğine göre bu ödemenin karşılığını vermiyor ve onların mağdur olmasına neden oluyor.

Bir süredir devam eden bu server sorunları nedeniyle birçok kullanıcının kızdığını, tepkisini sert bir dille belirttiğini gördük. Bu haberimizde de Xbox server’larına bağlanamaması nedeniyle son derece kızmış olan birinden bahsedeceğiz: Snoop Dogg. Anlaşılan o ki en az bizler kadar çok Xbox oynamayı seven eğlenceli sanatçı, server’ların bozuk olmasından dolayı bir hayli kızmış. Sinirini Microsoft’tan, Xbox’tan ve yetkililerden çıkartan Snoop Dogg, bunu son derece sert bir dir kullanarak gerçekleştirmiş.

Konuşmasına “Xbox’a, Microsoft’a veya her ne s…mse ona mesajım…” şeklinde giriş yapan Snoop Dogg şu şekilde devam ediyor: “S…min server’ları çökmüş, eğer server’ları düzeltmezseniz PlayStation’a geçicem. Gerçekten online oyun oynamak bu kadar zor mu?! Ne s…m yapıyorsunuz, s…min şeyini düzeltin!” 

Söyledikleri, paylaştıkları ve yaptıklarıyla ülkemizdeki internet kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Snoop Dogg, tepki gösterdiği bu videosu ile bütün internet alemi tarafından konuşuluyor. Xbox’ın veya Microsoft’un aldığı bu sert tepkilerden sonra ne yapacağını bilmiyoruz ancak bana kalırsa bir an önce server’larını düzeltsinler, Snoop Dogg oldukça kızmış.
 

snoopdogg (@snoopdogg) tarafından paylaşılan bir video (13 Oca 2016, 11:40 PST)

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Xigmatek Maverick S 600 Watt Güç Kaynağı

Xigmatek Maverick S 600 Watt Güç Kaynağı

20 Ocak 2016
159 Görüntülenme
Havayollarından hoverboardlara yasak geldi

Havayollarından hoverboardlara yasak geldi

14 Aralık 2015
160 Görüntülenme
Güneş Tutulması Bugün

Güneş Tutulması Bugün

19 Mart 2015
141 Görüntülenme
iPhone SE’nin en önemli 5 eksikliği!

iPhone SE’nin en önemli 5 eksikliği!

29 Mart 2016
188 Görüntülenme