Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Xbox Sunucularının Çökmesine Sinirlenen Snoop Dogg, Microsoft’a Hayatının Küfrünü Etti

İnternet 15 Ocak 2016
196 Görüntülenme

Dünyanın en çok tercih edilen oyun konsollarından birisinin üreticisi olan Xbox, birkaç gündür server sorunları yaşıyor. Oyuncuların başka oyuncular ile oynamak istemesine rağmen bağlantı yapamamasına neden olan bu sorun, bazı oyuncuları çileden çıkarttı ve Xbox, doğal olarak çok büyük tepkiler aldı. Online oyun servisi sağlamak için “Gold Üyelik” adı altında ücret alan Xbox, konsol sahiplerinin söylediğine göre bu ödemenin karşılığını vermiyor ve onların mağdur olmasına neden oluyor.

Bir süredir devam eden bu server sorunları nedeniyle birçok kullanıcının kızdığını, tepkisini sert bir dille belirttiğini gördük. Bu haberimizde de Xbox server’larına bağlanamaması nedeniyle son derece kızmış olan birinden bahsedeceğiz: Snoop Dogg. Anlaşılan o ki en az bizler kadar çok Xbox oynamayı seven eğlenceli sanatçı, server’ların bozuk olmasından dolayı bir hayli kızmış. Sinirini Microsoft’tan, Xbox’tan ve yetkililerden çıkartan Snoop Dogg, bunu son derece sert bir dir kullanarak gerçekleştirmiş.

Konuşmasına “Xbox’a, Microsoft’a veya her ne s…mse ona mesajım…” şeklinde giriş yapan Snoop Dogg şu şekilde devam ediyor: “S…min server’ları çökmüş, eğer server’ları düzeltmezseniz PlayStation’a geçicem. Gerçekten online oyun oynamak bu kadar zor mu?! Ne s…m yapıyorsunuz, s…min şeyini düzeltin!” 

Söyledikleri, paylaştıkları ve yaptıklarıyla ülkemizdeki internet kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Snoop Dogg, tepki gösterdiği bu videosu ile bütün internet alemi tarafından konuşuluyor. Xbox’ın veya Microsoft’un aldığı bu sert tepkilerden sonra ne yapacağını bilmiyoruz ancak bana kalırsa bir an önce server’larını düzeltsinler, Snoop Dogg oldukça kızmış.
 

snoopdogg (@snoopdogg) tarafından paylaşılan bir video (13 Oca 2016, 11:40 PST)

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Acayip Tren Sarmalı

Acayip Tren Sarmalı

29 Ağustos 2015
182 Görüntülenme
Dünyanın En GÜçlü Ateş Püskürten Tankı

Dünyanın En GÜçlü Ateş Püskürten Tankı

4 Eylül 2015
251 Görüntülenme
Nepal deprem Everest’in boyunu kısalttı

Nepal deprem Everest’in boyunu kısalttı

13 Mayıs 2015
160 Görüntülenme
Kara Saplanan At [Video]

Kara Saplanan At [Video]

19 Ekim 2015
214 Görüntülenme
Güney Kore’de ücretsiz WiFi dönemi başlıyor

Güney Kore’de ücretsiz WiFi dönemi başlıyor

1 Mart 2016
175 Görüntülenme
İnternette TV İzleme

İnternette TV İzleme

23 Mayıs 2016
252 Görüntülenme