Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Xbox Sunucularının Çökmesine Sinirlenen Snoop Dogg, Microsoft’a Hayatının Küfrünü Etti

İnternet Haberleri Cuma Ocak 15th, 2016
789 Görüntülenme

Dünyanın en çok tercih edilen oyun konsollarından birisinin üreticisi olan Xbox, birkaç gündür server sorunları yaşıyor. Oyuncuların başka oyuncular ile oynamak istemesine rağmen bağlantı yapamamasına neden olan bu sorun, bazı oyuncuları çileden çıkarttı ve Xbox, doğal olarak çok büyük tepkiler aldı. Online oyun servisi sağlamak için “Gold Üyelik” adı altında ücret alan Xbox, konsol sahiplerinin söylediğine göre bu ödemenin karşılığını vermiyor ve onların mağdur olmasına neden oluyor.

Bir süredir devam eden bu server sorunları nedeniyle birçok kullanıcının kızdığını, tepkisini sert bir dille belirttiğini gördük. Bu haberimizde de Xbox server’larına bağlanamaması nedeniyle son derece kızmış olan birinden bahsedeceğiz: Snoop Dogg. Anlaşılan o ki en az bizler kadar çok Xbox oynamayı seven eğlenceli sanatçı, server’ların bozuk olmasından dolayı bir hayli kızmış. Sinirini Microsoft’tan, Xbox’tan ve yetkililerden çıkartan Snoop Dogg, bunu son derece sert bir dir kullanarak gerçekleştirmiş.

Konuşmasına “Xbox’a, Microsoft’a veya her ne s…mse ona mesajım…” şeklinde giriş yapan Snoop Dogg şu şekilde devam ediyor: “S…min server’ları çökmüş, eğer server’ları düzeltmezseniz PlayStation’a geçicem. Gerçekten online oyun oynamak bu kadar zor mu?! Ne s…m yapıyorsunuz, s…min şeyini düzeltin!” 

Söyledikleri, paylaştıkları ve yaptıklarıyla ülkemizdeki internet kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Snoop Dogg, tepki gösterdiği bu videosu ile bütün internet alemi tarafından konuşuluyor. Xbox’ın veya Microsoft’un aldığı bu sert tepkilerden sonra ne yapacağını bilmiyoruz ancak bana kalırsa bir an önce server’larını düzeltsinler, Snoop Dogg oldukça kızmış.
 

snoopdogg (@snoopdogg) tarafından paylaşılan bir video (13 Oca 2016, 11:40 PST)

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler