Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel öldürüldü

Science and Technology News Salı Mayıs 30th, 2017
457 Görüntülenme

Gerici ve yandaş Yeni Akit gazetesinin 56 yaşındaki Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel İstanbul Başakşehir’de oturduğu evde damadı Cemil Karanfil tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Kadir Demirel hayatını kaybederken, kızı Esma Karanfil’in de ağır yaralandığı öğrenildi. Polis olayla ilgili olarak firar eden damat Cemil Karanfil’i arıyor. Bacağından ve karnından yaralanan Kadir Demirel, tedaviye Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Araya girmeye çalışırken karın bölgesinden ağır yaralanan kızı 31 yaşındaki Esma Karanfil de Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. Polis olayla ilgili olarak firar eden damat Cemil Karanfil’i arıyor.

***

yeni-akit-genel-yayin-yonetmeni-kadir-demirel-olduruldu-293953-1.

Türkan Elçi: Ölüm herkes için

28 kasım 2015’te Diyarbakır’da Dört Ayaklı Minare önünde basın açıklaması yaparken öldürülen Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin eşi Türkan Elçi, gerici Yeni Akit’in Genel Yayın Yönetmeni Demirel’in ölümü için bir paylaşımda bulundu. Eşinin ölümü sonrasında “Al Sana Terör” manşeti atan Yeni Akit’i hatırlatan Elçi, “Ölüm herkes için. Yakınlarına baş sağlığı diliyorum” dedi.

yeni-akit-genel-yayin-yonetmeni-kadir-demirel-olduruldu-293954-1.

Yeni Akit yayın yön.öldürülmüş.Eşimin acı haberini “Al Sana Terör”manşetiyle vermişlerdi.Ölüm herkes için.Yakınlarına baş sağlığı diliyorum. pic.twitter.com/k2mmMgwFwr

— Türkan ELÇİ (@turkan_elci) May 29, 2017

***

yeni-akit-yayin-genel-yonetmeni-kadir-demirel-damadi-tarafindan-olduruldu-293951-1.

KADİR DEMİREL KİMDİR?

1961 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Kayseri’nin Yeşilhisar kazasında, İmam-Hatip Lisesini Niğde’de, üniversiteyi de Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okudu. Fakültedeyken Milli Gazete’de işe başladı. 5 yılı aşkın bir süre Milli Gazete’de çalıştıktan sonra Sabah’a geçti ve oradan askere gitti.

Askerlik dönüşü Zaman Gazetesi’nde işe başladı. Orda politika editörlüğü, Avrupa yayın sorumluluğu ve 1998 yılında Moskova Zaman’da Genel Yayın Yönetmenliği yaptı.

2000 yılında Zaman’dan ayrılan Demirel, Yeni Şafak Gazetesi’nde 5 yılı aşkın süre Yazı İşleri Koordinatörü, 8 yıl da Bölge Haberleri Müdürü olarak görev yaptı. 2014 Kasımı’nda Yeni Şafak’tan ayrıldı. Aynı ay içinde Yeni Akit’te Yazı İşleri ve Yayın kurulu Üyesi olarak göreve başladı.

14 Mart 2016’da ise Yeni Akit’te Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler