Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Yeni Huawei Mate 10 Lite Yeni Görselleri Sızdırıldı.

Mobil Haberler, Science and Technology News Cumartesi Ekim 14th, 2017
664 Görüntülenme

Huawei’nin 16 Ekim’de Mate 10 ailesinin açılışından önce yeni sızıntıları internete düştü. İlginçtir ki, çeşitli kaynaklardan alınan tüm çabalara rağmen, hala nasıl göründüğüyle ilgili hala tam olarak bilgi sahibi değiliz. Normal Mate 10 ve Pro varyantı çok kapsamlı bir şekilde tartışılmıştı, sadece var olduğunu varsayabiliriz. Söylentiler ve geçmişte ki tecrübeler dayanarak orada bir yerde özel bir Porsche Tasarımın da olacağını görülebiliyor.

Yeni şık mavi renk yanında, resim cihaz hakkında hiçbir bilgi vermez. Çoğu kaynaklar, 5.9 inç, 1.080 x 2.160 piksel, 18: 9 panel, Kirin 659 yonga seti, 4GB RAM, 64GB depolama alanı, 3.340 mAh pil, 16 MP + 2 MP arka kameralar ve 13 MP’lik bir spor yapacaklarını söylüyor. + 2 MP ön kesme makineleri. Yukarıda bahsedilen e-ticaret listesine inanılacak olursa, Black, Gold ve Blue’da bulunabilir ve Avrupa’da yaklaşık 349 € karşılığında satışa sunulacak.

Neyse ki Huawei’nin etkinliğine sadece birkaç saat uzaktayız, bu yüzden hikayenin hemen köşesinde. Cihaz özelliklerini tam olarak öğrenilmesi için Pazartesi günü tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler