Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

İnternet Haberleri Çarşamba Mart 15th, 2017
805 Görüntülenme

2005 yılında kurulan ve 2006 yılında Google’ın bünyesine katılan Youtube, video denildiğinde şüphesiz akla ilk gelen servislerden. Kendine ait sektör yaratan Youtube, özellikle orijinal içeriklere para vermeye başladığı günden beri hem video sayısını hem de izleyici sayısını inanılmaz derecede artırdı. Kendi bünyesinde yıldızlar yaratan Youtube, milyonlarca videoya ev sahipliği yapıyor.

İngiltere’de YouTuber Olmak İçin Eğitim Veren Okul: Tubers Academy

Google geçen sene radikal bir karar almış ve şirket çalışanlarının yüzde 20’sini yan projelerle iş yeri kurmak için yönlendirmişti. Area 120 ismi ile başlayan proje meyvelerini vermeye başladı.

Bu girişimin ilk ürünlerinden birisi, arkadaşlarınızla Youtube videolarını izlemek için kullanabileceğiniz iOS uygulaması Uptime olacak. Uptime sayesinde arkadaşlarınızla aynı anda videolar izleyecek ve videoyu izlerken, videoya çeşitli yorumlar yapabileceksiniz. Şu anda yalnızca ABD’de davetiye sistemi ile kullanıcı kabul eden Uptime, çok yakında tüm dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

Bir videoyu izlemeye başladığınız zaman, arkadaşlarınız bu videolara katılabilecek veya siz arkadaşlarınızın izlediği videoya katılabileceksiniz. Ayrıca, uygulamada beğendiğiniz videoları paylaşabileceksiniz. İzledikleri şeyleri beğendiğiniz insanları takip ederek o kişinin izledikleri videolara ulaşabileceksiniz.

YouTube Milyoneri PewDiePie Hakkında Bilinmeyenler

Uptime, sosyal medyayı video ile birleştiren bir iOS uygulaması olacak gibi duruyor. Uygulama açıkçası kulağa hoş geliyor, yakın bir zamanda bu uygulamanın özelliklerini orijinal Youtube uygulamasında görmek isteyebiliriz. 🙂

Etiketler: , , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler