Evden Eve Nakliyat

HTML & CSS ile Popup Pencere Yapımı

CSS ile Oluşturulmuş Takvim Şablonu

Geçişli Slider Yapımı

Otomatik Geçişli Slider Yapımı

Zomato, White Label platformuyla offline restoranları da hedef kitlesine dahil etti

Mobil 7 Eylül 2015
77 Görüntülenme

Restoran endüstrisinin önemli bir bölümü offline odaklı olarak çalışıyor ve Zomato, bunun büyük bir fırsat olduğunu düşünüyor ve bu yönde adımlar atıyor. Sektörün dönüşümü devam ederken, Zomato henüz online olmayan restoranları hedef kitlesine dahil etmesini sağlayacak White Label platformu açtığını duyurdu.

White Label restoranların online kanaldaki işlerini baştan uca yönetmelerini sağlıyor ve platformun dikkat çeken özelliklerinin başında restoranların kendi native mobil uygulamalarını yayınlamalarını sağlaması geliyor. Restoranlar White Label üzerinden kendi markalarıyla yayınladıkları uygulamalarını kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebiliyor. White Label uygulamaları, restoranlara ilgili kullanıcıları hedefleyerek bildirim gönderme, gerçek zamanlı bilgi ve menü yönetimi ve işletmeler için pazarlama araçları gibi özellikler sunuyor.

Zomato, abonelik modeliyle çalışan White Label platformunu satın alan işletmelere restoran yönetim uygulaması Zomato For Business’ı da ücretsiz olarak sunuyor. Platform bu yönüyle, offline restoranların Zomato ekosisteminde yer alması için bir geçit özelliğine sahip. White Label, Zomato’nun sunduğu online sipariş, rezervasyon, dijital ödeme, sadakat programları ve pek yakında devreye alınması planlana Zomato Base platformuna entegre edilebilecek şekilde geliştirilmiş.

Zomato’nun Ürün ve Tasarım Direktörü Ashish Goel konuyla ilgili açıklamasında “Pek çok restoran sahibi ile konuştuğumuzda, büyük çoğunluğunun bir mobil uygulaması olmadığını veya dijital dünyadan uzak olduklarını fark ettik. Restoranlar dijital dünyadaki bu gücü kullanmak ve kendi işlerini teknolojiye yayarak büyümek istiyorlar” diyor. Restoranlar için dijital dünyanın kapısını aralayan Zomato, böylelikle büyümeye devam etmek istiyor.

İncelemek isterseniz White Label için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Fallout 4te GTA 5ten esinlenildi

Fallout 4te GTA 5ten esinlenildi

22 Haziran 2015
77 Görüntülenme
LG G5’in arkasındaki 2 kamera ne işe yarıyor?

LG G5’in arkasındaki 2 kamera ne işe yarıyor?

20 Şubat 2016
100 Görüntülenme
Faraday Future FFZERO1 konsept modelini tanıttı

Faraday Future FFZERO1 konsept modelini tanıttı

6 Ocak 2016
77 Görüntülenme
iPhone 6S Ok Testi [Video]

iPhone 6S Ok Testi [Video]

10 Kasım 2015
54 Görüntülenme
HTC İlk Çeyrek Raporunu Yayınladı

HTC İlk Çeyrek Raporunu Yayınladı

1 Mayıs 2015
73 Görüntülenme
Kendini Park Eden Araba [Video]

Kendini Park Eden Araba [Video]

12 Ocak 2016
105 Görüntülenme