Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Zomato, White Label platformuyla offline restoranları da hedef kitlesine dahil etti

Mobil Haberler Pazartesi Eylül 7th, 2015
648 Görüntülenme

Restoran endüstrisinin önemli bir bölümü offline odaklı olarak çalışıyor ve Zomato, bunun büyük bir fırsat olduğunu düşünüyor ve bu yönde adımlar atıyor. Sektörün dönüşümü devam ederken, Zomato henüz online olmayan restoranları hedef kitlesine dahil etmesini sağlayacak White Label platformu açtığını duyurdu.

White Label restoranların online kanaldaki işlerini baştan uca yönetmelerini sağlıyor ve platformun dikkat çeken özelliklerinin başında restoranların kendi native mobil uygulamalarını yayınlamalarını sağlaması geliyor. Restoranlar White Label üzerinden kendi markalarıyla yayınladıkları uygulamalarını kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebiliyor. White Label uygulamaları, restoranlara ilgili kullanıcıları hedefleyerek bildirim gönderme, gerçek zamanlı bilgi ve menü yönetimi ve işletmeler için pazarlama araçları gibi özellikler sunuyor.

Zomato, abonelik modeliyle çalışan White Label platformunu satın alan işletmelere restoran yönetim uygulaması Zomato For Business’ı da ücretsiz olarak sunuyor. Platform bu yönüyle, offline restoranların Zomato ekosisteminde yer alması için bir geçit özelliğine sahip. White Label, Zomato’nun sunduğu online sipariş, rezervasyon, dijital ödeme, sadakat programları ve pek yakında devreye alınması planlana Zomato Base platformuna entegre edilebilecek şekilde geliştirilmiş.

Zomato’nun Ürün ve Tasarım Direktörü Ashish Goel konuyla ilgili açıklamasında “Pek çok restoran sahibi ile konuştuğumuzda, büyük çoğunluğunun bir mobil uygulaması olmadığını veya dijital dünyadan uzak olduklarını fark ettik. Restoranlar dijital dünyadaki bu gücü kullanmak ve kendi işlerini teknolojiye yayarak büyümek istiyorlar” diyor. Restoranlar için dijital dünyanın kapısını aralayan Zomato, böylelikle büyümeye devam etmek istiyor.

İncelemek isterseniz White Label için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler