2017’den önce piyasada olacak olan akıllı telefonlar!


Akıllı telefon pazarındaki değişim ve yenilikler o kadar hızlı ilerliyor ki yenisi çıkan bir modelin ertesi günü bir üst modelinin beklentileri ve dedikoduları başlıyor. En iyi akıllı telefon diye tanıtılan her ürünün ardından “hayır daha akıllısı birkaç ay sonra karşınızda” diye duyurulan bir teknoloji dünyasında yaşıyoruz.

Bizlerde en yeni ve en iyi modelleri tekrar güncellemek ve en yeni beklentileri sizler sunabilmek için çalışıyoruz.

Piyasaya çıkmış ve şu an satın alabileceğiniz en iyi telefonları “Dünyadaki en iyi akıllı telefonlar (Mart 2016)” haberimizde size sunmuştuk.

Bu haberimiz de ise şu an piyasada olmayan ancak 2017 yılından önce bu yılının kalan 9 ayında piyasaya sürüleceği açıklanmış ya da çıkmasına kesin gözüyle baktığımız modelleri sizler için listeledik.

Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu listeyi inceleyebilirsiniz.

Apple iPhone 7

iPhone 7 Apple’ın geleneksel hale getirdiği Eylül ayı etkinliğinde tanıtacağı yeni amiral gemisi olacak. Tanıtım ve çıkış tarihi kesinlik kazanmasa bile aylardır hakkında en çok spekülasyon yapılan telefonların başında iPhone 7 geliyor.

 Kesin olarak bildiğimiz ise yeni iPhone 7, A10 işlemci ve entegre bir M10 hareketli işlemci ile her zamankinden daha hızlı olacağı ve RAM’inin 2GB daha artırılmış olduğu.

Sizler için iPhone 7 ile ilgili sızıntı ve bilgileri sık sık güncelleyeceğiz.

 

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!