360 Yazılım Teknolojileri Konferansı İstanbul’da


27 Nisan 2016 Çarşamba günü Steingerbergern Hotel Maslak İstanbul’da düzenlenecek  ‘’360 Yazılım Teknolojileri 2016’’ Konferansımız da sizleri ve iş ortaklarınızı da konferansımızda görmek isteriz.

Küreselleşen dünyada, pazarlar artık daha kolay ulaşılabilir hale gelmiş, buna paralel olarak pazardaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır.  Benjamin Franklin’in belirttiği gibi, “Hazırlanmak konusunda başarısız olduğunuzda, başarısız olmaya hazırlanmaktasınız’’

Akıllı işletmeciler, stratejik planlama olmaksızın başarıya ulaşılamayacağını bilirler tamda bu sebepten; kurumsal iş yazılımlarına günümüzde her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulur. İnsanoğlu, varoluşundan bu yana sürekli üretmeyi amaçlamış, farklı tekniklerle üretimi kolaylaştırmanın yollarını aramıştır. Rekabetin artması, farklı piyasa koşullarının oluşması ile üretmek tek başına yeterli olmamış, verimlilik, kalite, mevcut müşteriler ile sürdürdükleri ilişkiyi geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve müşterilerin elde tutulmasını sağlamak amacıyla  stratejiler geliştirilmiştir. Yazılım ve donanım teknolojilerini satın almanın çok önemli olmadığını, asıl önemli olanın bu teknolojik yatırımların verimli olarak kullanılmasını savunmaktayız, dolayısıyla insan, süreç ve teknolojik birçok bileşene gereksinim duymaktadır.

Global ve Türkiye’ye ait araştırma sonuçları ile alanınızdaki yaklaşımları uzmanlarından dinlemek,  bugünün trendlerini ve geleceğin teknolojilerini yakalamak,  müşterilerinden yeni iş modelleriyle birlikte, güçlü araçlar ile titiz öngörülere nasıl eriştiklerin ve herkesten önce uygulamaya geçirecekleri, başarı garantili hareket planlarını nasıl yarattıklarını öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulamasını sağlamak, ister maliyetleri optimize etmek olsun, Konferansımız da 20 farklı sektörden 125 üzerinde şirket, profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmelerine zemin sağlamaktır, sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı hatırlatırız.

Saygılarımızla, 360CNP (Customer, Networking, Point) Ekibi.

Konferans Konu Başlıklarından Bazıları;

  • Yazlım Sektörüne Genel Bakış
  • Akıllı bir örgüt oluşturma – Akıllı veri içine büyük veri çevriliyor
  • Veri odaklı yeni iş modelleri ile bir rekabet avantajı kazanma
  • Proje Maliyet Süreçleri
  • Depo Yönetimi ve Mobilite Çözümleri
  • Perakende ve E-Ticaret Kanallarında Satış & Pazarlama Yönetimi
  • Bulut Bilişim ile İş Dünyasında Verimlilik
  • Mobil İletişimde Yeni Trendler
  • Üretim Süreçleri
  • Müşteriyi Anlamak

Konferans web sitesi: www.360cnp.com
Organizatörler: 360CNP
Katılım ücreti: Kişi başı: 20 Aralık 2015’e kadar; 249 EURO
Katılım ücreti şunları içerir: Tüm oturumlara katılım, kahve molaları, öğle yemeği, konferans kiti, MP3 ses kayıtları.

Sınırlı sayıda oturma kapasitesi mevcut olduğu için, firmanız katılımla ilgileniyorsa; katılımcı olma, stant açma ya da sponsor olma hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle temasa geciniz:0212 572 21 06

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!