Alanya Naturel Turlar


Alanya yalnızca mavilikleri ile değil aynı zamanda kendine özgü yeşil alanları ile de uzun sürelerdir yerli yabancı pek çok turistin uğrak yerlerinden bir tanesi olarak bilinmekte. İlkbahar ve yaz aylarında bölgenin doğal güzelliklerinin artış göstermeye başlamasından sonra burada pek çok farklı tur turistlerin beğenisine sunulmakta. Böylece insanlar istedikleri zaman istedikleri turları tercih ederek zamanlarını oldukça eğlenceli bir şekilde geçirmiş oluyorlar.

Alanya Kapadokya Turu

Peri bacaları yalnızca son dönemlerde değil uzun süredir en çok ziyaret edilen yerler arasında ilk sıralarda bulunmakta. Yapılacak olan Alanya Kapadokya turu sayesinde yalnızca peri bacaları değil aynı zamanda Saratlı Kırkgöz yer altı şehri ve ipek yolu da ziyaret edilmiş olacaktır. Yapılacak olan turlar esnasında bir yandan balon turu ile şehrin yukarıdan muhteşem görüntüsü izlenebilecekken diğer bir yandan çömlek atölyeleri gezilebilecektir. Tur içerisinde Kapadokya’ya özel olan halı üretim merkezlerinin yanı sıra oniks taşlar da incelenebilecektir. Tur rehberi ve otelde konaklama başta olmak üzere pek çok farklı hizmet, bu tur üzerinden insanlara sunulmaktadır.

Alanya M.A.S. Kültür Turu

Alanya’nın tarihi ve doğal güzellikleri arasında yer alan Manavgat Şelalesi, Antik Side Kenti, Aspendos Anfi Tiyatro, Apollo Tapınağı gibi birçok farklı alan; Alanya M.A.S. kültür turu içerisinde kendine yer bulmaktadır. Yapılacak olan gezintiler sırasında insanlara boş zamanlar da sunulmaktadır. Böylece insanlar diledikleri güzel yerleri gezme imkanına da erişmiş oluyorlar. Tur esnasında bazı yerlere giriş ücretsizken bazılarının ücretli olduğu da unutulmamalıdır.

Alanya Sapadere Kanyon Turu

Sapadere, Alanya’nın en güzel yerlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Şelaleleri ve kanyonları ile görenleri kendine hayran bırakmayı başaran bölgede yapılan Alanya Sapadere kanyon turu içerisinde başta Cüceler Mağarası olmak üzere insanların isteklerini karşılayacak birçok aktivite de yine tur bünyesinde yapılmaktadır. Tatil dönemini eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen insanlar, bu tur ile isteklerini en iyi şekilde elde edilmiş olacaktır. Üstelik bu turlar yalnızca adrenalini değil aynı zamanda Alanya’nın köy yaşamını da insanlara sunması ile tercih edilmektedir.

Etiketler

Konu İle İlgili Soru, Görüş ve Öneriler


Soru, Görüş ve Önerileriniz için Yazın!